Çalışmayan Kadınlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Ülkemizde birçok kadın ev hanımlığı vazifesini üstlenmekte. Tabi haliyle ne sgk ‘ları var nede sabit bir maaşları hepsi eşlerinin ellerine bakmakta Kredi Kartı Başvurusu yaparlarken bu hep önlerine engel oluyor. Bu durumu nasıl aşacağınızı biz sizlere tek tek anlatacağız.

Çalışmayan Kadınlara Kredi Kartı Veren BankalarSizinde bir kredi kartınız olsun istiyorsanız yazımızı başından sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Hiçbir banka sabit bir geliri olmayan sigortasız kimseye ne kredi ne de kredi kartı verir. Bu durumu aşmak için tek yol var oda üzerine bir mülkün olmasıdır.

Eğer üzerinize otomobil, ev veya işyeri gibi mülkler var ise bu mümkün olmakta. Fakat bunu internet üzerinden veya kısa mesaj yolu ile bankalara başvurursanız yine fayda etmez çünkü internet üzerinden olan başvurularda mülkünüz var mı diye soran neredeyse hiç yok.

Eğer Üzerinize İpotek Gösterecek Hiçbirşey Yoksa Ne Yapmalı ?

Yapmanız gereken gidip size yakın çok fazma müşterisi olmayan bir bankaya gidin, kalabalık hiç olmasın şubede, şube çalışanları iş kovalasın mesela Bank Asya diyelim.

Gidin ilk olarak bir banka hesabı açtırın ve içerisine neyiniz var neyiniz yok yatırın. Gerekirse altınlarınızı bozun hesaba yatırın. Mümkünse vadeli hesap yapın vadeli olsun. 1-2 hafta sonra müşteri temsilcinizin yanına gidip kredi kartı istediğinizi söyleyin. İlk olarak banka hesabınıza bakacaklar eğer hesabınız tatmin edici ise hemen onaylarlar ve kartınıza kavuşursunuz.

Kredi kartınızı aldıktan sonra hesabınızdaki parayı boşaltın ki hesaş işletim ücreti diye kesmesinler ufak ufak. Önerilerimi dikkate aldığınızda bir kredi kartınız olmuş olacaktır.

Daha fazlası için kredi kartı başvurusu kategorimizi ziyaret ediniz.

 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Çalışmayan Kadınlara Kredi Kartı Veren Bankalar” üzerine 17 düşünce

 1. volkan

  böyle kolay değil bu işler. vadeliye yatırdığın parayı blokaj yapar öyle verirler kartı. parayı çekmek istediğindede kartı kapatırlar. vadesizi yazmıyorrum bile.. tavsiyem. başksı üzerinden ek kart kullanın 2 ay sonra zahmetsiz kart alırsınız değrli kadınlar.

  Cevapla
 2. muge ermanis

  Ihtiyac kiredisi cekmek istiyorum sizi ilk deniycem daha once bankanizla hicbir islemim olmamisti bu ilk cok ihtiyacim var ev hanimiyim eve giren net gelir ise 1300tlledir ben 6500tl cekmek istiyorum

  Cevapla
  1. Yusuf KISA

   Müge Hanım eğer sigortanız yok ve gelirinizi belgeleyemiyorsanız bankalar kolay kolay kredi vermemektedir. Dilerseniz dediğimiz yöntemleri herhangi bir bankada uygulayarak şansınızı deneyiniz.

   Cevapla
  1. Yusuf KISA

   Merhaba Ebru Hanım,

   Eğer üzerinize ev, işyeri veya araba gibi hipotek verebileceğiniz mülk var ise kredi çekebilirsiniz onun dışında sigortalı bir işte çalışmayanlara bankalar kolay bir şekilde kredi vermiyorlar.

   Cevapla
 3. adem

  EV HANIMLARI! KREDİ KARTI İSTİYORSANIZ DOOOOĞRU ODEABANK’A GİDİN YA DA İNTERNETTEN BAŞVURU YAPIN,KESİNLİKLE ONAYLANACAKTIR,EŞİM İÇİN BAŞVURU YAPTIM 15-20 GÜN İÇİNDE GELDİ ŞİMDİ KULLANIYORUZ

  Cevapla
  1. Yusuf KISA

   Merhaba Gülfe Hanım.

   Öncelikle çekeceğiniz araç kredisi miktarı ile tapunuzun değeri banka tarafından karşılaştırılır. Eğer tapunuz değerli görülür ise hipotekli bir şekilde krediyi verirler.

   Tapu ile beraber kira kontratınızı götürün bankaya sigortalı bir çalışanmış gibi görürler böylece ve krediyi vermekte zorluk çıkarmazlar.

   Cevapla
  1. Yusuf KISA

   Merhaba Sinem Hanım,

   Sigortalı bir işte çalışmıyorsanız kredi çekmeniz çok zor. Eğer üzerinizde hipotek gösterebileceğiniz taşınmaz var ise olabilir.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir