Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası ‘nın en çok taksit yapan kartı olarak bilinen Taksitçi Kredi Kartı ‘na sahip olmak istermisiniz ? Eğer cevabınız evet ise ilk olarak sizlere kartı tanıtalım.

Taksitçi ile yurt içerisinde ve yurt dışında yapacağınız alışverişlerin ödemelerini taksit taksit yapıyorsunuz. 100 TL ve üzerindeki peşin alışverişlerinizi belirli bir oranda işlem ücreti ödeyerek 3 taksitle ödeyebiliyorsunuz.

Sadece bununla geçerli değil ayrıca World üyesi işyerlerinden ücret ödemeden taksit yapabiliyorsunuz. Lakin toplam taksit sayısı 9 ‘u geçmeyecek şekilde kartınızında 3 taksit seçeneğini kullanabiliyorsunuz.

Bu kart ile yaptığınız her 100 TL ve üzerindeki alışverişleri aşağıdaki oranlar doğrultusunda +3 taksit yapabilirsiniz.

+1 Taksit için %0,80 oranında faiz

+2 Taksit için %1,60 oranında faiz

+3 Taksit için %2,40 oranında faiz ödeyerek harcamalarınızı taksitlendirebiliyorsunuz. Bu konudaki en doğru bilgiyi şubenizden veya bankanın cep şubesinden edinebilirsiniz. Kart hakkında biraz fikir sahibi olmanız açısından reklam filmini hemen aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı

Bankanın diğer bankalarda nadiren görülen bu özelliklere sahip kartına başvuru yapmak istermisiniz ? Eğer cevabınız evet ise bunu cep telefonunuzdan bir kısa mesaj atarak halledebilirsiniz.

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Başvurusu

Hemen telefonunuzun kısa mesaj bölümünü açın “taksitçi web ” yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazınız. Akabinde 4421 ‘e kısa mesaj olarak gönderiniz. Böylece başvurunuz alınmış olacaktır.

Yapı Kredi Bankası ‘nın diğer ürünlerini incelemek isterseniz Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Kartlar hakkında bilgiler ve başvuru bilgileri ilgili kategoride yer almaktadır.

  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir