Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları

Yapı Kredi Bankası ‘nın tüm kredi kartı modellerini sitemizde incelemeye başlamıştık. Dün itibari ile son kredi kartınıda sizler için inceledik.

Son olarak tek bir sayfa üzerinden tüm kartların tanıtımlarına bağlantı vererek istediğinize istediğiniz zaman ulaşabilmenizi istedik.

Öncelikle Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu kategorimizde daha detaylı bir şekilde görüntüleyebileceğinizi belirtmek istedik.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları

1.) Yapı Kredi Worldcard Kredi Kartı

2.) Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı

3.) Yapı Kredi Adios Card Kredi Kartı

4.) Yapı Kredi Fenerbahçe Worldcard Kredi Kartı

5.) Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı

6.) Yapı Kredi Play Card Kredi Kartı

Hemen yukarıda gördüğünüz üzere 6 adet kart ismi yazmaktadır. Öncelikle kartların detaylı bilgilerinin olduğu sayfaya gitmek için isimlerinin üzerlerine tıklamanız yeterlidir.

Sadece asıl kartları incelemek istedik. Birde bunların gold, platin gibi çeşitli uzantıları mevcuttur. Bu uzantılarıda inceleyerek gereksiz kalabalık yapmak istemedik.

Biz kartlar hakkında bilgiler toplar iken bankanın resmi web sitesinden faydalandık. Sizlere de daima resmi kaynaklardan bilgi edinmenizi tavsiye ederiz.

Unutmayın ki biz bilgileri paylaştığımız günden buyana bilgi değişikliği olabilir. Bunun için daima www.yapikredi.com.tr resmi internet sitesinden bilgi almaya özen gösteriniz.

Başka bankalar için yaptığımız incelemelere göz atmak isterseniz Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları” üzerine 2 düşünce

 1. Emrah Doğan

  Yapi kredi yayinlari sabahattin alinin kitabina oyle bir kaliteli cilt yapmis ki herseferinde kutsal kitap sanıp bismilla diyesim geliyor:)

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir