Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası ‘nın özel müşterilerine özel hissettirmek için tasarladığı kredi kartı modelidir Crystal Card.

Sık sık seyehat edenler, kapsamlı concierge hizmetlerinden faydalanmak isteyenlerin tercih ettiği karttır.  Bu kart ile alışverişleriniz ayrıcalıklı bir hal almaktadır. Hem yurt içi hem yurt dışı alışverişlerinizi milyonlarca VISA ve MasterCard amblemi olan işyerlerinden yapabilirsiniz.

Crystal kartınız ile yurt dışında yapacağınız özelliklede Duty Free ‘lerde yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 3 taksit ayrıcalığına sahip oluyorsunuz. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz 444 0 446 numaralı Yapı Kredi VIP Line ‘yi aramanız gerekiyor.

Hem bu ayrıcalıklardan faydalanıp hemde World Card ‘ın tüm özelliklerini bir arada kullanabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası Hakkında Bilgi ve Ortakları

Bu karta internet üzerinden form doldurarak veya kısa mesaj yolu ile değil sadece Yapı Kredi Bankası şubelerinden başvuru yapılmaktadır. Başvurunuz için size en yakın Yapı Kredi şubesine gitmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilciniz ile görüştüğünüzde başvurunuz hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Daha fazlası için Kredi Kartı Başvurusu kategorimize göz atabilirsiniz. Eğer bankanın diğer ürünlerini incelemek isterseniz. Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu kategorimize bakabilirsiniz.

  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı Başvurusu” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir