TEB Total Card Kredi Kartı Başvurusu

Aracı olanlar için oluşturulmuş ve akaryakıtta çok özel avantajlar sağlayan TEB (Türk Ekonomi Bankası) ‘nın çok avantajlı Total Card Kredi Kartı başvurusu yapmak istermisiniz ?

TEB Total Card Kredi Kartı Başvurusu

Son günlerde artan akaryakıt ve otogaz fiyatları sizin aracınız ile seyehat yapmasına engel olmaması için düşünülmüş ve oluşturulmuş kredi kartıdır. Bu kredi kartı ile Total petrollerinden %5 oranında indirim kazanabilme firsatı bulunmaktadır. Kazandığınız indirimler ile akaryakıtınızı %5 daha ucuz oran ile alabiliyorsunuz örnek vermek gerekir ise 100 TL ‘lik akaryakıt alımınızda 5 TL bedavaya geliyor.

TEB Total Card ile 35 TL ‘ye kadar olan alışverişlerinizde şifre girmenize veya imza atmanıza gerek duymadan direk kartınızı gösterip ödemenizi yapabiliyorsunuz. Böylece zamandan kazanmış oluyorsunuz.

Sadece akaryakıtta değil tüm bonus üyesi işyerlerinde taksitli alış-verişler yapabileceğiniz bir kredi kartıdır.

TEB Total Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

TEB Total Card Başvurusu

Bu kredi kartına internet üzerinden başvuru formu doldurarak kolay bir şekilde sahip olabiliyorsunuz. Başvuruda bulunmak için https://basvuru.teb.com.tr/basvuru/ExpressKKB.do linkine tıklamanız yeterlidir.

Bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfadan istediğiniz kredi kartınının üzerine tıklayıp başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Dilerseniz TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru Formu isimli yazımızı okuyabilir ona başvuru yapabilirsiniz. Eğer oda yetmez ise Kredi Kartı Başvurusu kategorimizden diğer bankalarında başvuru bilgilerini okuyabilirsiniz.

  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir