Sitemizi Tanıyalım

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Sitemize hergün yüzlerce kişi girmektedir lakin sitemizi birçoğunun tanıyabildiğinden şüpheliyiz. Bu yüzden sizlere sitemizi tanıtmaya karar verdik.

Öncelikle sitemizin amacından biraz bahsetmek gerekirse, sitemiz ünlü finansmanların biraraya gelerek vatandaşlara bankacılık işlemlerinde yol göstermesi ile işe başlamıştır.

Bu bankacılık hizmetlerinin başında ise kredi kartı başvurusu gelmektedir. İlgili kategorimizde de göreceğiniz üzere birçok bankanın ürünlerini incelemiş bulunmaktayız.

Dilerseniz ilk olarak sizlere kategorilerimizden bahsedelim.

Banka İlişkileri : Bu kategorimizde yapacağınız bankacılık işlemlerinde nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatmaktayız. Örnek olarak kategorideki ilk yazımız olan ” Çek Başvurusu Onaylatma Teknikleri ” isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Banka Şube ve ATM : Bu kategoride sizin ihtiyaç duyabileceğiniz bankaların şube ve atm ‘lerinin bilgileri yer almaktadır.

Bankalar Hakkında : Bu kategorimizde çalışacağınız bankaları tanımanız amacı ile bankaların incelemelerini yapmış bulunmaktayız. Kaç yılında kurulup, ne kadar personel çalıştırdığı, ne kadar şubesinin olduğu ve ortaklarının kimler olduğuna dair bilgiler yer almaktadır.

Ekonomi Haberleri : Bu kategoride bizim sektörümüzü ilgilendiren ekonomi haberleri yer almaktadır.

Kredi Kartı Başvurusu : Bu kategorimizde tüm bankaların kredi kartı başvurularına dair rehberlik etmekteyiz. Nasıl başvurabilirsiniz. Faiz ve oranlar nelerdir. Kart sayesinde hangi avantajlardan faydalanabilirsiniz gibisinden birçok bilgi vermekteyiz. Kategorimizin alt kategorilerinden örnek olarak ” Bank Asya Platinum Card Kredi Kartı Başvurusu, Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu ve TEB Kredi Kartı Başvurusu ” altkategorilerini örnek verebiliriz. Örneklerden herhangi birisine girdiğinizde sadece o bankanın ürünlerinin yayınlandığını görebilirsiniz.

Kredi Notu : Bu kategorimizde ise bankacılık işlemlerinin en başında size gerekli olan kredi notunu inceliyoruz.  Bunler neler diye soracak olursanız.

Kredi Notu

1.) Kredi Notu Nedir

2.) Kredi Notu Neden Düşer

3.) Kredi Notu Yükseltme Teknikleri

Yukarıdaki hemen 3 yazı ile bu kategoride olması gereken tüm bilgileri sizlere ulaştırmış bulunuyoruz.

Sitemizde Adana bölgesinde tanınmış büyük firmalarda çalışan 4 finansman yazarlık yapmaktadır. Bu finansmanların bilgilerini künye sayfamızdan da görebilirsiniz.

Sitemizi sosyal ağ hesaplarından sürekli olarak takip edebilirsiniz.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Sitemizi Tanıyalım” üzerine 2 düşünce

 1. Gökhan Güneş

  Siteniz sayesinde kredi notumu yükseltip istediğim kredi kartını aldım çok teşekkürler.

  Cevapla
 2. sevdalum

  Yenilenen sitemiz ile yeniden karşınızdayız.Sitemizi ziyaret edip sağlık ve güzellik adına her şeyi bulabilirsiniz http…

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir