Kuveyt Türk Sale Plus Kredi Kartı Başvurusu

Bir önceki yazımızda ” Kuveyt Türk Hakkında Bilgi ve Ortakları ” başlığı ile elimizden geldiğince bankayı sizlere tanıtmıştık.

Şimdi ise sizlere Kuveyt Türk Sale Plus Kredi Kartı Başvurusu hakkında bilgiler vereceğiz.  Vereceğimiz bilgiler ile rahat bir şekilde başvurunuzu yapabileceksiniz.

Kuveyt Türk Sale Plus Kredi Kartı Başvurusu

Kuveyt Türk Sale Plus Kredi Kartı

Kuveyt Türk ‘ün müşterileri için tasarladığı yeni nesil kredi kartı modelidir Sale Plus. Her bankada olduğu gibi Klasik, Gold ve Platin olmak üzere limitlendirilmiş çeşitleri bulunmaktadır.

Sale Plus ‘u diğer bankaların kredi kartlarından ayıran özelliği  kart ücreti alınmamasıdır. Peki Sale Plus ile taksitli alışveriş yaparsanız ödeyeceğiniz faiz oranları nelerdir ?

Taksit Sayısı Oluşan Vade Farkı (Vergiler Dahil)
2 2.31%
3 3.09%
4 3.87%
5 4.65%
6 5.44%
7 6.24%
8 7.03%
9 7.84%

Hemen yukarıdaki tabloda yapacağınız taksitlere göre ne kadar faiz ödeyeceğiniz yer almaktadır. Bir kredi kartı başvurusu öncesi bilinmesi gereken bilgiler arasındadır.

Nasıl Başvuru Yaparım ?

Bu kredi kartına Kuveyt Türk internet şubesinden yada size en yakın şubeden başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden form doldurarak başvuru sistemi aktif değildir.

Not : Biz bu bilgileri 30 Haziran 2014 tarihinde resmi kaynakları kullanarak elde ettik. Söz konusu tarihten sonra bilgiler değişebilir. Söz konusu tarihten sonra en güncel bilgileri http://www.saleplus.com.tr/ resmi web sitesinden veya Kuveyt Türk internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Kuveyt Türk Sale Plus Kredi Kartı Başvurusu” üzerine 2 düşünce

 1. Guler

  Ramazan pidesiyle banka reklamini bagdastiran tek banka Kuveyt Turk’u kutluyorum. Bunu kullanmasaydiniz en azindan.

  Cevapla
 2. İŞ İLANI

  Harcama İtirazları Uzmanı – Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. [İstanbul(Asya) – 05.11.2014]

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir