Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Kredi Kartı Başvurusu

Sürekli olarak bir bankaya kredi kartı faiz ve diğer ücretlerini ödemek istemiyorum, bana 3 aylık bir kredi kartı yeter diyenlere Kuveyt Türk ‘den İhtiyaç Kredi Kartı geldi !

3 aylık bir süre avantajlı bir şekilde kredi kartını kullanıp süre sonunda kredi kartını kırıp atabilirsiniz. Eğer böyle bir kredi kartınız olsun istiyorsanız makalemizin devamını okuyunuz.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Kredi Kartı

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Kredi Kartı

Kısa süreli harcamalarınızda ” Evlilik, tatil, seyehat, doğum gibi ” süreli bir kredi kartı istermisiniz ? Üstelik çok uygun avantajları ile beraber böyle bir kart artık var.

Kuveyt Türk ‘ün geliştirmiş olduğu İhtiyaç Kart ile 3 aylık kredi kartınız olabilir.

– Bu kart ile tüm harcamalarınızda üye işyeri olmaksızın taksit imkanı sağlar.

– Tüm harcamalarınızda başvuru yapar iken belirlediğiniz taksit sayısına göre vade farkı taksitlendirilmektedir.

– Yaptığınız her alışverişte fatura getirme ve ödeme planı oluşturma zorunluluğu ortadan kalkmaktadır.

– Bu kart 3 ay boyunca kullanılır, borcunuzun içinden çıkılmayacak boyutlarda olmasını önlersiniz. Günümüzdeki en büyük sıkıntılardan biriside budur.

– Harcamalarınızı 6 ay ile 36 aya kadar taksit sayısı ile yapabilirisinz.

– Yurtdışı harcamalarınızda taksitli alışveriş imkanlarından faydalanırsınız.

– 50 TL ve üzeri işlemlerde taksit, altı işlemlerde ise tek çekim alışveriş yapmış sayılırsınız.

Örnek Taksit Tablosu ;

– Finansman Tutarı : 10.000 TL

– Kar Oranı : %1.23

– Vade : 36 Ay

– Ücret : 100 TL

– Aylık Maliyet : % 1.54

– Yıllık Maliyet : %18.43

– Taksit Tutarı : 360,08 TL

Örnek bilgiler yukarıdaki gibidir. Kart başvurusunu nasıl yapabilirsiniz ?

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Başvurusu

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Başvurusu

Kart Başvuru Sayfasına Gitmek için TIKLAYINIZ !

Hemen yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda yukarıdaki ekran görüntüsüne sahip olan Kuveyt Türk ‘ün resmi internet sitesinden başvuru formu açılacaktır.

Formu kendinize en uygun şekilde doldurunuz örnek olarak biz 50.000 TL 5 ay taksit ile başvuruda bulunduk. Tabi maksimum 36 taksit seçeneğini yapabiliyormuşuz.

İkinci adım olarak size bir ödeme planı gösterecekler bu ödeme planında ne kadar aylık taksit ve faiz ödeyeceğiniz açıkla gösterilmektedir. Akabinde ilerleyerek bilgilerinizi girip kredi kartınızı online başvuru formu doldurarak yapabilirsiniz.

Dilerseniz başvurunuzu herhangi bir Kuveyt Türk şubesiden gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazlası için Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu veya Kredi Kartı Başvurusu kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

NOT : Biz bu bilgileri 01.07.2014 tarihinde resmi kaynaklardan araştırarak elde etmiş bulunmaktayız. Söz konusu tarihten sonra banka düzenleme yapabilir bu yüzden sürekli olarak bankanın resmi web sitesini ziyaret ederek en doğru bilgiyi oradan alabilirsiniz.

 • 9
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Kredi Kartı Başvurusu” üzerine 7 düşünce

 1. rose

  Merhaba, ben Bayan Gül Badmus, hayat zaman fırsat kredi veren özel bir kredi borç veren duyuyorum. Eğer borçlarını temizlemek için acil kredi ihtiyacı veya işinizi geliştirmek için bir sermaye kredi ihtiyacım var mı? bankalar ve diğer mali kurumlar tarafından reddedilmiş? Eğer bir konsolidasyon kredi veya ipotek gerekiyor? Hepimiz mali sorunlar geçmişte bir şey yapmak için burada olduğu gibi artık arama. Biz, mali yardım ihtiyacı olan bireylere üzerinden para kredi faturaları ödemek için bir kötü kredi veya para ihtiyacı olduğunu,% 2 oranında iş yatırım. Ben güvenilir ve yararlanıcı yardımda bulunmayı ve bir kredi sunmak için istekli olacağını sizi bilgilendirmek için bu orta kullanmak istiyorum. Yani e-posta yoluyla bize bugün başvurun:

  Cevapla
 2. Ahmet

  Banka bu kredi kartını çok iyi düşünmüş bence şahane hemen başvuruda bulundum. Sonuçta paramız kadar açılabileceğiz.

  Cevapla
 3. Zehra

  Çok fazla fark almanız açıkçası sizin kârınıza ben böyle olduğunu bilseydim asla bu kartı almazdım hem kart ücreti ödedim hem taksit yapma anlamında fazladan %17 lik bir fark koyup almanız müşteriyi zor duruma sokma niz demek ben bu kartı alırken asla taksit sayısını söylemedim 18 taksit olarak belirlemissiniz ne alaka faiz değil demeyin diğer bankalardan daha çok akıllıca davranarak faizin en yuksegini siz alıyorsunuz hakkımı helal etmiyorum.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir