Kredi Kartı Limiti Arttırma

Merhaba değerli takipçilerimiz, hergün sitemize yüzlerce soru gelmekte ve bu soruları bıkmadan usanmadan cevaplamaktayız. Kredi Kartı Limitleri ile alakalı olarak çok fazla soru gelmeye başladığından dolayı Kredi Kartı limitini nasıl yükselteceğinizi anlatmaya karar verdim.

Öncelikle anlatacağım herşeyi birzat kendim yaşadım ve çok fazla faydasını gördüğümden gözünüz kapalı bir şekilde uygulayabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Kredi Kartı Limiti Arttırma

Kredi Kartı Limiti Arttırma

 

 

Öncelikle başıma gelenleri en başından anlatayım sizlere. Kendime ait hem Garanti Bankası hem Akbank ‘tan 2 adet kredi kartım bulunmaktaydı. Büyük bir firmada çalışmaya başlamıştım. Bankalardan ilk kredi kartı alışımdı ve taksitlerini hiç düzenli ödemiyordum.

Bu sebebten ötürü kredi notu oldukça düşmüştü ve bankalara kredi kartı limiti yükseltme için başvurduğumda red cevabı alıyordum sebebi ise 3 defa asgari tutarını ödemem idi. Bu sebebden dolayı oldukça sinirlenmiştim.

Tuttum Akbank ‘tan almış olduğum Axess kredi kartımın borçlarının tamamını kapattım kartın limiti 1.000 TL idi ve hepsini sıfırladım. Ardından bankayı arayıp kartımı iptal ettirmek istediğimi söyledim. Tabi onlar chip para falan teklif ettiler ama ben yinede iptal ettirdim.

Ardından 1 ay geçtikten sonra Akbank ‘a tekrardan kredi kartı başvurusunda bulundum. Eve gelen kart Axess Gold idi ve limiti 2.200 TL oldu. Bunun limitinide arttırabiliyordum ayrıca sizlere tavsiyem aynı şeyleri uygulayın.

Bankaya güven tazeleme işlemi yapınız. Hani bizim filmlerimizde olur ya ilk olarak 50 TL borç para isterler gününde öderler borcu sonra güvenlerini kazanmış olduklarından çok yüksek miktarlarda borç isteyip alırlar ya işte bu işte tam ona döndü.

Eğer benim yaptıklarımı harfi harfine uygularsanız kazancınız yüksek olacaktır. Şuna dikkat etmelisiniz eğer başka bir kredi kartınız var ise gelen ekstre borçlarının tamamını ödeyin. Borçları kalmasın veya asgari tutarlarını ödemeyiniz borcun tamamını kapatmaya özen gösteriniz.

Ben bunları yapar iken sigortalı bir işte çalışmaktaydım dolayısı ile eğer sizin bir sigortanız yok ise denemeyiniz.

  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir