Kategori arşivi: Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları

Yapı Kredi Bankası ‘nın tüm kredi kartı modellerini sitemizde incelemeye başlamıştık. Dün itibari ile son kredi kartınıda sizler için inceledik.

Son olarak tek bir sayfa üzerinden tüm kartların tanıtımlarına bağlantı vererek istediğinize istediğiniz zaman ulaşabilmenizi istedik.

Öncelikle Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu kategorimizde daha detaylı bir şekilde görüntüleyebileceğinizi belirtmek istedik.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları

1.) Yapı Kredi Worldcard Kredi Kartı

2.) Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı

3.) Yapı Kredi Adios Card Kredi Kartı

4.) Yapı Kredi Fenerbahçe Worldcard Kredi Kartı

5.) Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı

6.) Yapı Kredi Play Card Kredi Kartı

Hemen yukarıda gördüğünüz üzere 6 adet kart ismi yazmaktadır. Öncelikle kartların detaylı bilgilerinin olduğu sayfaya gitmek için isimlerinin üzerlerine tıklamanız yeterlidir.

Sadece asıl kartları incelemek istedik. Birde bunların gold, platin gibi çeşitli uzantıları mevcuttur. Bu uzantılarıda inceleyerek gereksiz kalabalık yapmak istemedik.

Biz kartlar hakkında bilgiler toplar iken bankanın resmi web sitesinden faydalandık. Sizlere de daima resmi kaynaklardan bilgi edinmenizi tavsiye ederiz.

Unutmayın ki biz bilgileri paylaştığımız günden buyana bilgi değişikliği olabilir. Bunun için daima www.yapikredi.com.tr resmi internet sitesinden bilgi almaya özen gösteriniz.

Başka bankalar için yaptığımız incelemelere göz atmak isterseniz Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Yapı Kredi Play Card Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası ‘nın gençlere torpil yapan kredi kartı olarak nam salmış olan Play ‘e başvurmak çok kolay !

Yapı Kredi Play Kart ile hem world üyesi işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde world avantajlarından faydalanarak puanlar kazanırsınız.

Hemde kazandığınız puanlar ile yine world üyesi işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Gençlerin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden birinin cep telefonuna TL yükleme olduğunu bilen banka hızlı yüklemeler yapabilinmesi için bu karta özellikler katmış bulunmakta.

Yapı Kredi Play Card Kredi Kartı

Yaptığınız alışverişlerin puanları ile cep telefonunuza TL yükleyebilirsiniz.

Bu kartı gençler kullanacağından banka çok iyi düşünerek gençlerin kartı nasıl kullanması gerektiği hakkında çok detaylı bilgilendirme yapmaktadır.

Bu uyarıları dikkate alan gençler borç batağına düşmekten kurtulabilirler.

Yapılan bilgilendirme yazısını okumak için : http://www.playcard.com.tr/onemli-play-bilgileri/kredi-karti-kullanma-taktikleri.aspx bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Yapı Kredi Play Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Play Card Kredi Kartı

Play kart ‘lı olmak çok kolay. Hemen aşağıda sizlere vereceğimiz adımları sırasıyla uyguladığınızda play kartlı olabilirsiniz.

Yapı Kredi Play Kredi Kartı BaşvurusuHemen cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünü açın ve ” PLAY ” yazıp boşluk bırakarak ” T.C. Kimlik numaranızı ” yazınız.

Akabinde Turkcell, Vodafone veya Avea hattınızdan 4407 ‘ye kısa mesaj gönderiniz.

Bu işlemleri uyguladığınızda banka başvurunuzu alacaktır.

Diğerseniz Yapı Kredi şubelerinden de başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Gençlere özel birçok torpilden faydalanmanın en kolay yolu Yapı Kredi Play Card ile hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Bankanın diğer ürünlerini incelemek isterseniz Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Verdiğimiz tüm bilgiler 19.09.2014 tarihinde resmi web sitesinden alınmıştır. Söz konusu tarihten sonra bilgi değişikliği olabilir bu yüzden sürekli olarak resmi kaynakları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası ‘nın en çok taksit yapan kartı olarak bilinen Taksitçi Kredi Kartı ‘na sahip olmak istermisiniz ? Eğer cevabınız evet ise ilk olarak sizlere kartı tanıtalım.

Taksitçi ile yurt içerisinde ve yurt dışında yapacağınız alışverişlerin ödemelerini taksit taksit yapıyorsunuz. 100 TL ve üzerindeki peşin alışverişlerinizi belirli bir oranda işlem ücreti ödeyerek 3 taksitle ödeyebiliyorsunuz.

Sadece bununla geçerli değil ayrıca World üyesi işyerlerinden ücret ödemeden taksit yapabiliyorsunuz. Lakin toplam taksit sayısı 9 ‘u geçmeyecek şekilde kartınızında 3 taksit seçeneğini kullanabiliyorsunuz.

Bu kart ile yaptığınız her 100 TL ve üzerindeki alışverişleri aşağıdaki oranlar doğrultusunda +3 taksit yapabilirsiniz.

+1 Taksit için %0,80 oranında faiz

+2 Taksit için %1,60 oranında faiz

+3 Taksit için %2,40 oranında faiz ödeyerek harcamalarınızı taksitlendirebiliyorsunuz. Bu konudaki en doğru bilgiyi şubenizden veya bankanın cep şubesinden edinebilirsiniz. Kart hakkında biraz fikir sahibi olmanız açısından reklam filmini hemen aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı

Bankanın diğer bankalarda nadiren görülen bu özelliklere sahip kartına başvuru yapmak istermisiniz ? Eğer cevabınız evet ise bunu cep telefonunuzdan bir kısa mesaj atarak halledebilirsiniz.

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Başvurusu

Hemen telefonunuzun kısa mesaj bölümünü açın “taksitçi web ” yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazınız. Akabinde 4421 ‘e kısa mesaj olarak gönderiniz. Böylece başvurunuz alınmış olacaktır.

Yapı Kredi Bankası ‘nın diğer ürünlerini incelemek isterseniz Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Kartlar hakkında bilgiler ve başvuru bilgileri ilgili kategoride yer almaktadır.

 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •