Kategori arşivi: TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB She Card Kredi Kartı Başvurusu

TEB (Türk Ekonomi Bankası)  ‘nın çok avantajlı bayanlara özel kredi kartı She Card ‘a sahip olmak istermisiniz ? TEB ‘in yeni sistemi ile bunu internet üzerinden bir form doldurarak yapmak çok kolay ve pratik !

TEB She Card Kredi Kartı BaşvurusuTEB She Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Sizlere başvuru bilgilerinden önce Teb kredi kartının avantajlarından bahsedelim ki başvurduktan sonra pişmanlık yaşamayın.

TEB ‘in kadınları şımartmak için oluşturduğu ve bayanlara özel avantajlar sağladığı kredi kartı olan She Card ‘a sahip olmak çok kolay ve avantajlı.

She Card ile birlikte Bonus Card ‘ın tüm özelliklerine sahip olabiliyorsunuz. ve ek olarak bu kredi kartına özel olarak 100 TL üzerindeki tüm giyim, çocuk giyimi ve kozmetik ürünlerindeki harcamalarınızda %5 ekstra bonus kazanma fırsatına, kuaför cilt bakımı ve sağlık harcamalarınıza ise 3 taksit olanağına sahip oluyorsunuz.

TEB She Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Bu kredi kartına internet üzerinden bir form doldurarak hemen sahip olabiliyorsunuz. Formun yer aldığı sayfaya gitmek için https://basvuru.teb.com.tr/basvuru/ExpressKKB.do bağlantısına tıklamanız yeterlidir. Bağlantıya tıkladıktan sonra başvuru yapmak istediğiniz kartın üzerine tıkladığınız anda başvuru formuna ulaşıyorsunuz formu doldurduktan hemen sonra başvurunuz incelenmeye başlanıyor ve en kısa sürede sizlere dönüş sağlanıyor.

Eğer bu kredi kartı olmaz ise TEB ‘in diğer kartlarına başvuru yapabilirsiniz sitemizdeki diğer kartların konuları aşağıdadır.

Eğer onlarda olmaz ise sitemizdeki Kredi Kartı Başvurusu kategorimizden diğer bankalara ait kart başvurusu bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

TEB Total Card Kredi Kartı Başvurusu

Aracı olanlar için oluşturulmuş ve akaryakıtta çok özel avantajlar sağlayan TEB (Türk Ekonomi Bankası) ‘nın çok avantajlı Total Card Kredi Kartı başvurusu yapmak istermisiniz ?

TEB Total Card Kredi Kartı Başvurusu

Son günlerde artan akaryakıt ve otogaz fiyatları sizin aracınız ile seyehat yapmasına engel olmaması için düşünülmüş ve oluşturulmuş kredi kartıdır. Bu kredi kartı ile Total petrollerinden %5 oranında indirim kazanabilme firsatı bulunmaktadır. Kazandığınız indirimler ile akaryakıtınızı %5 daha ucuz oran ile alabiliyorsunuz örnek vermek gerekir ise 100 TL ‘lik akaryakıt alımınızda 5 TL bedavaya geliyor.

TEB Total Card ile 35 TL ‘ye kadar olan alışverişlerinizde şifre girmenize veya imza atmanıza gerek duymadan direk kartınızı gösterip ödemenizi yapabiliyorsunuz. Böylece zamandan kazanmış oluyorsunuz.

Sadece akaryakıtta değil tüm bonus üyesi işyerlerinde taksitli alış-verişler yapabileceğiniz bir kredi kartıdır.

TEB Total Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

TEB Total Card Başvurusu

Bu kredi kartına internet üzerinden başvuru formu doldurarak kolay bir şekilde sahip olabiliyorsunuz. Başvuruda bulunmak için https://basvuru.teb.com.tr/basvuru/ExpressKKB.do linkine tıklamanız yeterlidir.

Bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfadan istediğiniz kredi kartınının üzerine tıklayıp başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Dilerseniz TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru Formu isimli yazımızı okuyabilir ona başvuru yapabilirsiniz. Eğer oda yetmez ise Kredi Kartı Başvurusu kategorimizden diğer bankalarında başvuru bilgilerini okuyabilirsiniz.

 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru Formu

TEB ( Türk Ekonomi Bankası) ‘ndan Bonus Card Başvurusu yapmak istermisiniz ? Başvurunuzu en kolay şekilde nasıl yapacağınızı ve kredi kartı hakkındaki detaylı bilgileri sizlerle buradan paylaşacağız. Başvuruda bulunmak isteyenler kendileri için toparladığımız bilgileri okumaları rica olunur.

TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru Formuİlk olarak TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu yapmadan önce kredi kartı hakkında bilgi edinmeniz daha doğru olacağından ilk olarak bilgilendirmeleri yayınlayalım.

Bu kredi kartı ile harcarken bonus kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız bonuslar ile ister anında bedava alışverişler yapabiliyor isterseniz daha sonra Bonus üyesi işyerlerinden birikmiş bonuslarınız ile bedava alışverişler yapabilirsiniz.

Bu kredi kartı ile Bonus üyesi işyerlerinden 24 aya varan taksit seçeneklerinden vade farksız bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Bu kredi kartı ile nakit avans çekebilir tüm banka kartı işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Dilerseniz aile bireylerinize veya sevdiklerinize 10 ‘ a kadar ek kart talep edebilir, çıkartabilirsiniz.

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

TEB ‘den kredi kartı başvurusu yapmak çok kolay ve internet üzerinden anında yapılabilmektedir. Hemen yukarıdaki görsele tıkladığınızda başvuru sayfasına ulaşabiliyorsunuz.

Yukarıdaki görsele tıkladığınızda ilk olarak sizden 5 ayrı kredi kartından birisini seçmenizi isteyecekler. Bu kartlar ;

– TEB Bonus Card

– TEB Total Card

– TEB She Card

– Üniversite TEB Bonus Card

– TEB Platinium Doktor Card

Bu kredi kartlarından birisini seçerek başvuru formuna ulaşabiliyorsunuz. Bizim sizlere tanıttığımız TEB Bonus CARD ‘dır. Hemen onun üzerine tıkladığınızda ” TEB Bonus CARD İstek Formu ” ‘na ulaşıp formu doldurup başvuruda bulunabilirsiniz.

Unutmayın ki bilgilerinizi eksiksiz doldurursanız banka size geri dönüş yapabilir ve kart başvurunuzu onaylayabilir. TEB ‘in diğer kredi kartlarının incelemelerini yakında ” TEB Kredi Kartı Başvurusu ” kategorimizde yayınlayacağız.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •