Kategori arşivi: Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu

Kuveyt Türk Nakit Plus Kredi Kartı Başvurusu

Kuveyt Türk ‘den çok avantajlı bir kredi kartı ile daha karşınızdayız. Bu yazımızda sizlerle Nakit Plus Kredi Kartı incelemesini paylaşacağız.

Cebinizde, cüzdanınızda nakit niyetine taşıyabileceğiniz, alışverişlerinizde altın puanlar kazanabileceğiniz çok avantajlı bir kart.

Kuveyt Türk Nakit Plus Kredi Kartı

Kuveyt Türk Nakit Plus Kredi Kartı

 

Kuveyt Türk ‘ün ATM (Bankamatik) ‘lerinden yurtiçinden ve yurtdışından diğer bankaların bankamatikleri üzerinden 7 gün 24 saat işlem yapabilmeyi, Visa ve Mastercard amblemi bulunan işyerlerinden POS makinaları ile vadesiz hesabınızdaki kullanılabilir bakiyeye ulaşarak alışveriş yapmayı sağlayan kart modelidir.

Hesabınızdaki vadesiz paralarınıza ATM ‘ler aracılığı ile ulaşabileceğiniz bir karttır. En önemli avantajı ise yıllık kart ücreti bulunmamasıdır.

Nakit Plus ‘a kredi kartı demek zor çünkü bankadaki vadesiz hesabınızda bulunan nakit paraları kullanarak alışveriş yapabiliyorsunuz. Bir nevi üzerinizde nakit taşımak yerine kart taşımış oluruz.

Nakit Plus Başvurusu

Başvurularınız için bankanın herhangi bir şubesine gidebilirsiniz. İnternet üzerinden form doldurarak başvuru yapma yöntemleri aktif değildir.

Eğer ben gerçek bir kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum diyorsanız Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret ederek bankanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz.

 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Kuveyt Türk Seyyah Kart Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye ‘nin katılım bankası Kuveyt Türk Hac ve Umre ziyareti yapmak isteyenlerin Seyyah Kart ile yanında !

Hac ve Umre ziyaretleri gerçekleştirmek isteyenler için harcamalarını Seyyah Kart ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek. Dilerlerse nakit para diğerlerse Kredi Kartı olarak alışveriş ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz kullanışlı kredi kartıdır.

Kuveyt Türk Seyyah Kart Kredi Kartı

Kuveyt Türk Seyyah Kart Kredi Kartı

Kuveyt Türk ‘ün çok avantajlı Seyyah Kartı ile limitiniz dahilinde yurtiçinde ve yurtdışında harcamalarınızı çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Alışverişlerinizi 9 ay taksit yapabilme seçeneğine sahipsiniz. Hac ve Umre ziyaretlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Suudi Arabistan ‘da herhangi bir ATM (Bankamatik) ‘den kart limitinizin yarısına kadar nakit para çekebilirsiniz. Nakit çekimlerinden enflasyon farkı ve işletim ücreti ödemezsiniz.

Tüm bunları yapabilirken yıllık sadece 50 TL kart ücreti ödersiniz.

Kuveyt Türk Sayyah Kart Başvurusu

Bu kredi kartına internet üzerinden form doldurarak başvuru henüz yapılmamaktadır. Bu yüzden herhangi bir Kuveyt Türk şubesine giderek başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Eğer bankanın başka kredi kartı başvurularını incelemek isterseniz ” Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu ” kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Eğer tüm bankaların başvurularına göz atmak isterseniz ” Kredi Kartı Başvurusu ” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

NOT : Bu bilgileri 06.07.2014 tarihinde bankanın resmi web sitesinden almış bulunmaktayız. Söz konusu tarihten sonra bilgiler değişebileceğinden mutlaka bankanın resmi web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Kredi Kartı Başvurusu

Sürekli olarak bir bankaya kredi kartı faiz ve diğer ücretlerini ödemek istemiyorum, bana 3 aylık bir kredi kartı yeter diyenlere Kuveyt Türk ‘den İhtiyaç Kredi Kartı geldi !

3 aylık bir süre avantajlı bir şekilde kredi kartını kullanıp süre sonunda kredi kartını kırıp atabilirsiniz. Eğer böyle bir kredi kartınız olsun istiyorsanız makalemizin devamını okuyunuz.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Kredi Kartı

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Kredi Kartı

Kısa süreli harcamalarınızda ” Evlilik, tatil, seyehat, doğum gibi ” süreli bir kredi kartı istermisiniz ? Üstelik çok uygun avantajları ile beraber böyle bir kart artık var.

Kuveyt Türk ‘ün geliştirmiş olduğu İhtiyaç Kart ile 3 aylık kredi kartınız olabilir.

– Bu kart ile tüm harcamalarınızda üye işyeri olmaksızın taksit imkanı sağlar.

– Tüm harcamalarınızda başvuru yapar iken belirlediğiniz taksit sayısına göre vade farkı taksitlendirilmektedir.

– Yaptığınız her alışverişte fatura getirme ve ödeme planı oluşturma zorunluluğu ortadan kalkmaktadır.

– Bu kart 3 ay boyunca kullanılır, borcunuzun içinden çıkılmayacak boyutlarda olmasını önlersiniz. Günümüzdeki en büyük sıkıntılardan biriside budur.

– Harcamalarınızı 6 ay ile 36 aya kadar taksit sayısı ile yapabilirisinz.

– Yurtdışı harcamalarınızda taksitli alışveriş imkanlarından faydalanırsınız.

– 50 TL ve üzeri işlemlerde taksit, altı işlemlerde ise tek çekim alışveriş yapmış sayılırsınız.

Örnek Taksit Tablosu ;

– Finansman Tutarı : 10.000 TL

– Kar Oranı : %1.23

– Vade : 36 Ay

– Ücret : 100 TL

– Aylık Maliyet : % 1.54

– Yıllık Maliyet : %18.43

– Taksit Tutarı : 360,08 TL

Örnek bilgiler yukarıdaki gibidir. Kart başvurusunu nasıl yapabilirsiniz ?

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Başvurusu

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Başvurusu

Kart Başvuru Sayfasına Gitmek için TIKLAYINIZ !

Hemen yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda yukarıdaki ekran görüntüsüne sahip olan Kuveyt Türk ‘ün resmi internet sitesinden başvuru formu açılacaktır.

Formu kendinize en uygun şekilde doldurunuz örnek olarak biz 50.000 TL 5 ay taksit ile başvuruda bulunduk. Tabi maksimum 36 taksit seçeneğini yapabiliyormuşuz.

İkinci adım olarak size bir ödeme planı gösterecekler bu ödeme planında ne kadar aylık taksit ve faiz ödeyeceğiniz açıkla gösterilmektedir. Akabinde ilerleyerek bilgilerinizi girip kredi kartınızı online başvuru formu doldurarak yapabilirsiniz.

Dilerseniz başvurunuzu herhangi bir Kuveyt Türk şubesiden gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazlası için Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu veya Kredi Kartı Başvurusu kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

NOT : Biz bu bilgileri 01.07.2014 tarihinde resmi kaynaklardan araştırarak elde etmiş bulunmaktayız. Söz konusu tarihten sonra banka düzenleme yapabilir bu yüzden sürekli olarak bankanın resmi web sitesini ziyaret ederek en doğru bilgiyi oradan alabilirsiniz.

 • 9
 •  
 •  
 •  
 •  
 •