Kategori arşivi: HalkBank Kredi Kartı Başvurusu

HalkBank Paraf Kart Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Halk Bankası yani kısaca Halk Bank bildiğiniz üzere Türkiye ‘nin 3 Kamu sermayeli bankalar ‘ından birisi. Yani anlayacağınız dilden söylersek Devleti ‘mizin bankasıdır.

Banka Devletimizin olunca avantajlarıda oldukça iyi oluyor. Sizlere Türkiye ‘nin en çok kullanılan ve bilinen kredi kartlarından birisi olan Paraf Kart ‘ı sizlere tanıtacağız.

Halk Bank ‘ın Paraf Kredi Kartı ile yurt içerisinde ve yurt dışında dünyanın en yaygın olan Visa ve MasterCard logosunu gördüğünüz tüm işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz.

Ayrıca yurt içerisinde Paraf üyesi işyerlerinden taksitli alışveriş yapabiliyorsunuz ve sizler için sunulan bir çok kampanyadan faydalanabiliyorsunuz.

Kartınız ile alışveriş yaptıkça parafpara kazanırsınız ve kazandığınız parafparalar ile Paraf üyesi olan tüm işyerlerinde nakit paraymış gibi kullanabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyacınız olduğunda kartınız ile Halk Bank şubelerinden veya ATM ‘lerinden nakit paranızı çekebilirsiniz.

Kartınız tercihinize göre temaslı veya temassız bir şekilde basılır ve adresinize özel bir kurye ile gönderilir.

HalkBank Paraf Kart Kredi KartıParaf Kredi Kartı ile Yapabilecekleriniz & Özellikler ;

– ParafPara : Yaptığınız alışverişlerden kazanırsınız ve para yerine geçtiğinden alışverişlerde kullanabilirsiniz.

– Taksit : Halk Bank ‘ın sağladığı özel taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

– Taksit Arttırma ve Erteleme : Banka sizlere yaptığınız alışverişlerde +3 taksit gibi fırsatlar sunar. Ayrıca taksitlerinizi erteleyebilirsiniz.

– Sonradan Taksitlendirme : Tek çekim bir alışveriş yaptığınızda bankanın size sunduğu kampanya ve faiz oranları ile alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

– HGS : Bu kartınızı hızlı geçiş sisteminde kullanabilirsiniz.

– Talimat : Bu kartınız ile faturalarınızı otomatik ödemeye alabilirsiniz.

Yukarıdakiler sadece kartın özelliklerinden bir kısmıdır. Daha fazla bilgiyi bankadan edinebilirsiniz.

Halk Bank Paraf Kredi Kartı

HalkBank Paraf Kart Kredi Kartı Başvurusu

Benzersiz ve sizlere çok fazla avantajlar sunan paraf karta başvurmak çok kolay. Sizlere en yakın HalkBank şubesinden veya 444 0 400 nolu cep şubesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Eğer ben internet üzerinden başvuru yapmak istiyorum derseniz başvuru formu bulunmaktadır.

Başvuru Formu : https://www.parafcard.com.tr/HizliBasvuru

Yukarıdaki bağlantıyı kullanarak hızlı ve pratik bir şekilde başvuru formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kart için yapılmış reklamlar aşağıdadır. Reklam videolarını izleyerek kart hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Murat Boz ‘un oynadığı reklamlardan 2 tanesini yukarıda sizler ile paylaştık. En doğru ve en güncel bilgiyi her zaman 444 0 400 numaralı HalkBank Cep Şubesi ‘nden alabilirsiniz.

  • 3
  •  
  •  
  •  
  •  
  •