Kategori arşivi: Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Flexi Card Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası ‘nın en cazip kredi kartlarından birisi olan Flexi Card ‘a çok kolay bir şekilde başvurabilirsiniz.

Geniş başvuru seçenekleri ile birlikte Bonus üyesi işyerlerinden çok cazip bonuslar kazanabilir, taksitler yaptırabiliyorsunuz.

Garanti Bankası Flexi Card Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Flexi Card Kredi Kartı

Garanti Bankası ‘nın çok bonus kazandıran kredi kartı olan Flexi Card öncelik olarak tamamen sizin kişisel tercihlerinizi yansıtmaktadır. Nasıl yani diye soracak olursanız kendi bonus kampanyanızı kendiniz seçebiliyorsunuz. Ayrıca en önemli özelliklerinden birisi olarak kendi kartınızın tasarımını tamamen kendiniz seçebiliyorsunuz.

Örnek olarak vermek gerekirse, takımınızın logosunu veya sizin için önemli olan birisinin fotoğrafını basabiliyorsunuz kartınızın önyüzüne. Ayrıca ek olarak kartınızı ve tasarımını istediğiniz zaman değiştirebiliyorsunuz.Garanti Bankası Flexi Card

Ayrıca bu kartta alışılmışın dışında flexi card ‘da yaptığınız alışverişlerden kazandığınız bonuslar ile kartınızın borcunu dahi ödeyebiliyorsunuz. Dilerseniz biriktirdiğiniz bonuslar ile Garanti Seyehat Hattı ‘nda kullanıp tamı tamına 1,5 katı değerinde harcama yapabiliyorsunuz.

Banka dilerseniz hazır tasarımlardan birini seçmeniz dahilinde kartınızı hemen basıp gönderebilir dilerseniz sizin göndereceğiniz tasarım ile kartınızı basıp tarafınıza iletecektir.

Flexi Card TV Reklamları ;


Reklamlar sadece örnektir ve eskiden yayınlanan reklamlardan sadece birkaçıdır,

Garanti Bankası Flexi Card Başvurusu

Bu karta çok sayıda başvuru seçeneği ile sahip olabiliyorsunuz. İlk olarak 444 0 333 nolu telefon aracılığı ile varsa Garanti Bankası internet şubeniz aracılığı ile olmadı internet üzerinden form doldurarak bu karta sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası Flexi Card Kredi Kartı Başvurusu

Hemen https://gbpaymentutilities.garanti.com.tr/gbpaymentutilities/CallMe?urunkodu=151&sourceCode=5C060050 bağlantısına tıkladığınızda yukarıdaki gibi basit bir form açıklacak ve doldurup gönderdiğinizde başvurunuzu yapmış olacaksınız.

Gönder butonuna tıkladığınızda en kısa sürede banka tarafından aranacaksınız. Eğer başvurunuzda problem olur kart başvurunuz onaylanmaz ise Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret ederek diğer kartlara göz atabilirsiniz.

 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Garanti Bankası GS Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası ‘nın Galatasaray taraftarları için özel olarak oluşturduğu kredi kartı modeline GS Bonus denilmekte. Peki bu kart ile hangi avantajlardan faydalanılıyor ?

İlk olarak Garanti Bankası ‘nın çok avantajlı olan bu ürünü sayesinde takımınızı belli etmiş olursunuz. Akabinde ise faydalanabileceğiniz özellikleri aşağıda sizler için sıralıyoruz.

Garanti Bankası GS Bonus Kredi Kartı

GS Bonus Avantajları ;

1- GS Bonus sayesinde Mastercard Paypass okuyucusu olan tüm işletmelerde 50 TL değerinde veya altında olan tüm alışverişlerinizi şifre girmeden, imza atmadan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

2- Sadece Türkiye ‘de değil tüm dünya genelinde yapacağınız alışverişlerde bonus kazanma şansınız bulunmaktadır.

3- Yaklaşık olarak 250.000 ‘i aşkın Bonus üyesi yerlerden yapacağınız alışverişlerinizde ekstra bonuslar kazanırsınız.

4- Biriken bonuslarınız ile Bonus üyesi işyerlerinden bedava alışveriş yapabileceksiniz.

5- Hem bonusun keyfini sürecek hemde taksitli alışverişler yaparak ödemede kolaylıklar kazanacaksınız.

6-  Asıl avantajlar aşağıda paylaşılmıştır ;

GS Bonus Kredi Kartı ‘na sahip olan Galatasaray ‘lıların faydalanacağı avantajlar ;

Süper Toto Süper Lig ve Türkiye Kupası iç saha maçlarında biletlerin satışa sunulduğu ilk 2 gün boyunca öncelikli bilet satın alma hakkına sahip oluyorsunuz.

Türk Telekom Arena’da GS Profesyonel Futbol Takımı’nın oynayacağı resmi maçlar için GS Bonus sahibi olarak stada sadece siz giriş yapabilir, stat içerisinde sizi bekleyen birçok fırsattan faydalanabilirsiniz.

Galatasaray Storelar’da sadece size özel kampanyalardan yararlanırsınız. Özelliklede orjinal formaların çok pahalı olduğunu varsayarak avantajın büyüklüğünü görebilirsiniz.

Çekiliş sonucunda GS Profesyonel Futbol Takım oyuncularının yer alacağı organizasyonlara katılabilirsiniz.

GS Profesyonel Futbol takımının deplasmanda oynayacağı resmi maçlara takım ile beraber gitme şansını yakalayabilirsiniz.

[youtube id=”Zz66YqsxUJ8″ width=”460″ height=”300″]

Garanti Bankası GS Bonus Kredi Kartı

Bu çok avantajlı olan karta başvuru seçenekleri oldukça fazla olduğundan sırayla yazalım ;

1- 444 0 333 numaralı Garanti Bankası cep şubesini arayarak,

2- Garanti Bankası internet şubesinden,

3- Herhangi bir Garanti Bankası şubesinden,

4- İnternet üzerinden form doldurarak, (Bu seçenek için aşağıdaki adımları takip ediniz.)

Eğer internet üzerinden form doldurarak bu karta başvuru yapmak isterseniz hemen https://form.garanti.com.tr/form/bonuskartbasvuru?sid=520&hiddenSOURCE=XB060005 bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

Bağlantıya tıkladığınızda bankanın resmi web sitesine gitmiş ve yapmanız gerekenleri tek tek adımlar halinde anlatılmış olacaktır. Daha fazlası için Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu kategorimize veya Kredi Kartı Başvurusu kategorimize göz atabilirsiniz.

 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Garanti Bankası Çevreci Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası ‘nın çevresini sevenler için oluşturmuş olduğu özel kredi kartı modeline Çevreci Bonus diyoruz.

Bu kart doğamızı korumanız için sizlere aracılık yapmaktadır. Bu kartın Gold modeli ile yapacağınız aylık harcamanız 2.000 TL ‘Yi geçtiği anda %25 fazladan bonus kazanmaya başlarsınız.

Garanti Bankası Çevreci Bonus Kredi Kartı BaşvurusuEğer kartın Platinum modeline sahip olur ve aylık harcamanız 2.000 TL ile 4.000 TL arasında olur ise %25 ekstra bonus, 4.000 TL üzerinde harcama yaparsanız %50 ekstra bonus kazanırsınız.

Garanti Bankası Çevreci Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Bu karta başvuru yapıp sahip olmak isterseniz hemen aşağıdaki başvuru seçeneklerini kullanabilrsiniz.

1- Garanti Bankası internet şubesi,

2- 444 0 333 Garanti Bankası cep şubesi,

3- Herhangi bir Garanti şubesinden,

4- https://form.garanti.com.tr/form/bonuskartbasvuru?sid=400&hiddenSOURCE=LM061013 bağlantıya tıklayarak internet üzerinden form doldurarak,

Garanti Bankası Çevreci Bonus Kredi Kartı Başvurusu

İnternet üzerinden form doldurarak başvuru yapmak isterseniz hemen yukarıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız. İlk olarak sözleşmeyi okuyup onaylamanız gerekecektir. Akabinde önünüze çıkan formu doldurup gönderdiğinizde başvurunuz banka tarafından alınmış olacaktır.

 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •