Kategori arşivi: Havale ve EFT

Finansbank.Enpara.Com Hakkında Bilgi ve İncelemelerimiz

Türkiye ‘ye internet bankacılığı alanında tarzı ve hizmetleri ile Ekim 2012 tarihinde başlayan Finansbank.Enpara.Com müşterilerinin tamamını memnun etmesi ile birlikte çok hızlı bir şekilde büyüdü.

Memnun ettiği müşterilerinden biriside ben olduğumdan sizlere kendi bakış açımı da katarak bankayı tanıtmayı plânlıyorum. Yapacağım inceleme ile sizde bankayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Finansbank.Enpara.Com Hakkında Bilgi ve İncelemelerimiz

Finansbank Enpara.COM ilk olarak şubesiz bankacılık ilkesini benimseyen ve şubesi olmayan bir bankadır. Şubesi olmadığından ötürü havale, eft, hesap işletim ücreti gibi bankaların müşterilerinin nefret ettiği masrafları almıyor.

Büyümesinin ve sevilmesinin en büyük nedeni saydığımız masrafları müşterilerinin hesaplarından tırtıklamamasıdır.

Şubesi olmadığından sadece internet üzerinden hizmet vermektedir. Hesabınıza para yatırma işleminizi veya para çekme işleminizi herhangi bir Finansbank atm ‘sinden yapabiliyorsunuz.

Ayrıca banka sürekli yeni kampanyalar yapmaktadır. Bunlardan bir örnek vermek gerekir ise hemen aşağıda göreceğiniz üzere ATM kampanyası yapmışlardı.

Finansbank.Enpara.COM ATM Kampanyası

Tatil sezonunda müşterileri Finansbank ATM ‘si aramasınlar diye ( kaldı ki heryerde ATM ‘ler mevcut) 2 ay boyunca dilediğimiz bir bankanın ATM ‘sinden paramızı komisyon ödemeden çekebildik. Tabi masraflar Enpara ‘ya gitti ve daha önce böyle bir kampanya hiçbir bankada görmemiştim.

Şubesiz bankacılık olayını benimsediklerinden gerek internet üzerinden gerekse cep şubelerini aradığınızda kesintisiz ve beklemeden hizmet alabiliyorsunuz.

Yaptığı birçok kampanya ile başta bizim gibi internet üzerinden ekmeğini kazanan webmaster ‘lara kendisini sevdirdi. Akabinde Enpara ‘yı seven webmasterlar ‘ın övgüleri ile iyice yayıldı.

Şuanda evimizde 4 kişiyiz ve 4 ‘ümüzde enpara hesabı mevcut. Çalıştığım şirkette referans olmam ile 5 kişi enpara hesabı açtırdı. Sizlere de bankayı tavsiye ederim. Özellikle internet şubesinden havale ve eft işlemleriniz çok yoğun bir şekilde işliyor ise.

Ek olarak birde encard ‘ınızı kredi kartı gibi kullanarak internet alışverişleriniz dahil olmak üzere heryerden alışveriş yapabiliyorsunuz. Yakında banka ‘nın ürünlerini teker teker sizler için inceleyeceğiz ve buradan paylaşacağız.

Banka hakkında sormak istediğiniz bir soru olur ise lütfen aşağıdaki yorum formunu kullanınız böylece sorularınıza verdiğimiz yanıtları diğer ziyaretçilerimiz de görerek faydalanabilirler.

 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Garanti Bankası Havale ve EFT Ücreti Ödememek iGaranti

Çok fazla müşteriye ulaşmış Türkiye ‘nin en büyük bankalarından olan Garanti Bankası kullanıcıları oldukça fazla ve bu banka havale ve eft ücretleri almakta.

Havale ve EFT ücreti ödemek istemeyenler için pratik ve kolay bir çözüm bulunuyor.  Çözümün adı iGaranti ! Hemen sizlere iGaranti hakkında bilgiler verelim.

iGaranti Nedir ?

iGaranti

iGaranti, Garanti Bankası ‘nın akıllı telefonlar için çıkardığı uygulamadır. Bu uygulamaya sadece akıllı telefonlardan giriş yapabilirsiniz.

Hergün kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunar. Alışverişlerinizi çok uygun fiyatlara yapabilmeniz için bu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Uygulamanın çok fazla avantajı bulunmakta lakin kullanıcıların %90 ‘ı sadece havale ve eft masrafı ödememek için bu uygulamayı tercih etmektedir.

iGaranti ile yapacağınız havale ve eft ‘lerde ücret ödemezsiniz. Buda uygulamanın çok kısa sürede çok fazla kişi tarafından kullanılmasına sebeb olmuştur.

iGaranti İncelememiz


Hemen yukarıda galeri formatında ekran görüntülerini sizler ile paylaştık. Ekran görüntülerini galeri ortamında görüntüleyebilirsiniz.

iGaranti

Uygulamanın en büyük özelliklerinden birisi hemen yukarıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz üzere uygulamayı sesiniz ile yönetebilmenizdir.

Bu özelliği aktif ettiğinizde uygulamayı konuşarak yönlendirebiliyorsunuz. Telefonunuz ile konuşuyorsunuz ve o size istediğiniz işlemi yapıyor.

Ayrıca bu uygulamada sosyal ağlar aktif ve sürekli para aktardığınız kişileri iGaranti Sosyal Ağınız ‘a eklediğinizde birdaha ki para transferini iban veya hesap numarası gibi bilgileri doldurmadan yapabiliyorsunuz.

Çok hızlı ve kullanışlı olsada ilk başlarda biraz karmaşık gelebiliyor. Uygulamayı sevmeseniz dahi sadece havale/eft işlemleri için kullanabilirsiniz.

Hemen yukarıdaki video ‘yu izleyerek uygulama hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza indirmek için markete girip ” iGaranti ” aramasını yapmanız yeterlidir.

 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •