İletişim

Bizimle herhangi bir konuda iletişime geçebilmek için aşağıdaki iletişim formunu doldurup mesaj bırakmanız yeterlidir. En geç 1 (bir) hafta içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

İletişim” üzerine 2 düşünce

 1. Deniz

  Sayın yetkili arkadaşım, site için çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.
  Findeks puanının yükselmesi için yaptığım bir şeyi sizinle paylaşmak istiyorum. Belki birilerine faydam olur.
  Geçmişte 5-6 bankayla çalışıyordum ve birisinden yediğimiz kazık nedeniyle bu bankalarla aram bozuldu icralık oldum ancak borcumu taksitlendirerek kapattım. Ancak tabii muhtemeldir ki, kara listeye girmiş oldum.
  Elimde 500 liram vardı. X bankasına gittim. Durumu anlattım. 500 TL Karşılığı Blokoj yapsam, bana 500 TL lik kredi kartı verebilirmisiniz dedim. Kabul ettiler ve K.Kartımı aldım. Düzenli ödedim ve hiç geciktirmedim.
  Daha sonra 1500 TL ile bir başka bankaya gittim. Onlara da aynı şeyi yaptım. Bana 1500 TL karşılığı 1000 TL bireysel 6 aylık kredi verirmisiniz. Puanlarımı yükseltmeye çalışıyorum ihtiyacım yok dedim ve bunlarda kabul ettiler. Borcumun tamamını düzenli bir şekilde ödedim. Şu an Puanım 1700. Bu banka bu sefer teminatsız bana 5000 TL kredi açtı ve ödüyorum şu an.
  Bu arada bir kaç bankaya gittim bireysel kredi ve K.Kartı istedim. Nedenini bilmiyorum, puanım yüksek olmasına rağmen reddedildi. En son bir bankaya gittim 1400 $ nakit vereyim bana 1500 TL Bireysel Kredi ve K.Kartı verirmisiniz dedim. ve İnanın hemen onaylandı. Bu gün yarın K.Kartım gelir inşallah.
  Sözün özü, durumu benim gibi olan arkadaşlara bir taktik vermek istedim. Bankaya öncelikle güven vermelisiniz ve güveni yıkmamalısınız. Gerisi geliyor arkadaşlar. Allahım hepimizin yardımcısı olsun.
  Sayın adminede teşekkür ederim. Umarım bundan herkes yararlanır

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir