Etiket arşivi: ZiraatBankası Kampüs Kart Başvurusu

Ziraat Bankası Kampüs Kart Başvurusu

Ziraat Bankası ‘nın öğrencilere çok büyük avantajlar sağlayan Kampüs Kart ‘ın tanıtımı ile karşınızdayız.

Eğer bir üniversite öğrencisi iseniz aklınıza dahi gelmeyecek özellikleri ile hayatınızı kolaylaştıran Ziraat Bankası ‘nın Kampüs Kart ‘ını mutlaka denemelisiniz.

Ziraat Bankası Kampüs Kart Başvurusu

Ziraat Bankası Kampüs Kart Başvurusu

Hemen yukarıda örneğini gördüğünüz üzere üzerinde fotoğrafınız, öğrenci numaranız, isim soyisim ve okuduğunuz bölümün bilgilerinin yer aldığı bir kartınızın olmasını istermisiniz ?

Hem banka kartınız hemde üniversite kimliğiniz olarak kullanabileceğiniz Kampüs Kart avantajları ile tam öğrenci kartı ! Kimlik fonksiyonu ile kampüs içerisindeki geçiş sistemlerine kartınızı okutarak doğrudan geçiş yapabilirsiniz.

Banka kartı fonksiyonu sayesinde hem alışveriş yapabilirsiniz hemde Ziraat Bankası ATM ‘lerinden para yatırıp, para çekebilirsiniz.  Kampüs içerisinde ve dışında yer alan tüm kafe, restoran gibi yerlerden kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Ayrıca elektronik cüzdan olarak bu kartı kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kampüs Kart ‘a sahip olmak için size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek başvurmanız gerekmektedir. Eğer kredi kartı isterseniz Ziraat Bankası Maxsimum Card Başvurusu yazımıza göz atabilirsiniz.