Etiket arşivi: Yapı Kredi Word Kart Başvurusu

Yapı Kredi Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası hakkındaki bilgileri sizlere bir önceki yazımızda vermiştik. Türkiye ‘nin en önemli ve en büyük bankalarından birisi olan Yapı Kredi ‘nin en çok beğenilen ürünlerinden olan WorldCard Kredi Kartı başvurusunu nasıl yapabileceğinizi anlatacağız.

Yapı Kredi Worldcard Kredi Kartı

Yapı Kredi Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Worldcard sektöre ” Türkiye ‘nin en bonkör kartı ” sloganı ile girmiştir. Sebebi alışverişlerinizde çok fazla world puan kazanmanız ve bu kazandığınız puanları alışverişlerinizde rahatça harcayabilmenizdir.

Diğer bankalar gibi çok sayıda hizmetide beraberinde sunmaktadır. Örnek vermek gerekir ise taksitli nakit avans avantajı bulunmaktadır.

Kredi kartı üyelik sözleşmesini okumak isterseniz BURAYA TIKLA ‘yınız. Kredi kartı üyelik sözleşmesini bankada okumadan imzalamaktansa evinizde dikkatlice okuyunuz. Böylece kart hakkınca çok fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Kart hakkında yapılmış olan reklamlardan bazılarını aşağıda sizler ile paylaşıyoruz.


Banka maskotları ile özellikle çocukların gönüllerini fethetmiştir. Reklamların yoğun olarak yayınlandığı dönemlerde çocukların vada diye ortalarda gezdiğini görebilirsiniz.

Worldcard Başvurusu

Yapı Kredi Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Banka müşterilerinin internet üzerinden form doldurmaları ile uğraştırmak istememiş bunun yerine kısa mesaj yöntemi ile başvuruları kabul etmiştir.

Başvurmak için telefonunuzun kısa mesaj bölümüne ” WORLD ” yazıp boşluk bırakıp “T.C. Kimlik numaranızı ” yazıp 4421 ‘e gönderdiğinizde başvuru yapmış sayılıyorsunuz.

ÖRNEK : WORLD 12345678901 (yazıp) 4421 ‘e göndermek.

Yalnız herhangi bir bankanın müşterisi iseniz sms başvurunuzda banka hakkınızda bilgi toparlayabilir ve başvurunuzu onaylayabilir. Zaten büyük bir ihtimalle sizleri onayda şubeye çağıracaklardır. Aynı şekilde kısa mesajı 4407 ‘ye gönderdiğinizde başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Daha fazlası için Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu veya tüm bankalar için Kredi Kartı Başvurusu kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.