Etiket arşivi: Yapı Kredi Nazar Boncuklu Masrafsız Kredi İnternet Üzerinden Başvuru Yapma

Yapı Kredi Nazar Boncuklu Masrafsız Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası ‘nın masraf ve komisyon ödemekten bıkan müşterilerine özel olarak tasarladığı Nazar Boncuklu Masrafsız Kredi ürünü ile karşınızdayız.

Bu kredi ürünü ile 30.000 TL tutarında ve 36 aya kadar vade seçenekleri ile %1,16 ‘dan faiz oranları ile hiçbir masraf ve komisyon olmadan kredi kullanabiliyorsunuz.

Bizde sizlere faydalı olabileceğini düşündüğümüz bu kredi ürününün incelemesini yapmaya karar verdik. Vereceğimiz 2 örnek ile kredi kullandığınızda ne ödeyeceğinizi kestirebilirsiniz.

Nazar Boncuklu Masrafsız Kredi

Yapı Kredi Nazar Boncuklu Masrafsız Kredi

Öncelikle incelemeye 2 örnek ile başlayalım. 2 farklı tutar ve vadede kredi çekerseniz sigorta masrafları hariç ödeyeceğiniz toplam tutarları sizler ile paylaşalım.

9.000 TL tutarında 24 ay vadeli kredi çektiğinizde ;

– Aylık faiz oranı : %1,22

– Aylık toplam maliyet oranı : %1,46

– Yıllık toplam maliyet oranı : %17,57

– Aylık ödeyeceğiniz taksit : 447 TL

Bankaya geri ödenen toplam tutar : 24×447= 10.728 TL

15.000 TL tutarında 36 ay vadeli kredi çektiğinizde ;

– Aylık faiz oranı : %1,16

– Aylık toplam maliyet oranı : %1,39

– Yıllık toplam maliyet oranı : %16,70

– Aylık ödeyeceğiniz taksit : 533 TL

Bankaya geri ödenen toplam tutar : 36×533 = 19.188 TL

Elbette bu ödeyeceğiniz toplam tutara sigorta masrafları dahil değildir. Banka sizlere hayat sigortası yapacaktır, onun ücretlerini kredi başvurunuz onaylanınca şubeye gittiğinizde müşteri temsilcinize sorabilirsiniz.

Başvuru için gerekli belgeleri artık yazmamıza gerek yok diye düşünüyorum sonuçta diğer incelmelelerimizde yer alıyor boşuna sayfayı doldurmamak için yazmıyorum.

Nazar Boncuklu Masrafsız Kredi Başvurusu

Bu özel krediye başvurmanın birçok yolu bulunmakta. Bunları sizler için sırası ile paylaşacağız.

1- Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne ” Nazar Boncuklu Masrafsız ” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaranızı yazıp bir boşluk daha bırakın ve aylık geliriizi yazarak 4411 ‘e kısa mesaj gönderiniz.

2- Size en yakın Yapı Kredi şubesini veya ATM ‘sini ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

3- 444 0 444 numaralı Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ‘nı arayıp başvuruda bulunabilirsiniz.

4- Bankanın müşterisi iseniz ve internet şubesi kullanıyorsanız oradan başvurabilirsiniz. Eğer müşterisi değil ve internet şubesi kullanmıyorsanız https://internetsube.yapikredi.com.tr/myapp/quickcredit/quickCredit.do?loc=tr&new=y&intbank=n bu bağlantıya tıklayarak bankanın resmi web sitesindeki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Yukarıdaki 4 adımdan size en uygun olanını seçerek başvuruda bulunabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz sms başvurusu yerine internet sitelerindeki formu doldurarak başvuru yapınız.

Sonuçta form doldurarak başvurduğunuzda bankaya hakkınızda daha fazla bilgi verebileceğinizden başvurunuzun onaylanma ihtimali çok daha yüksek olacaktır.

Bankanın sitemizdeki diğer kredi ürünleri ;

Yapı Kredi Maaş Müşterilerimize Özel Kredi

Yapı Kredi Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Düşük Faizli ve Komisyonlu Kredi

Yapı Kredi Bayram Kredisi

Bankanın kredi kartlarını incelemek ve başvuru yapmak için Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizdeki diğer kredi incelemeleri için Kredi Başvurusu kategorimizi inceleyebilirsiniz.