Etiket arşivi: Yapı Kredi Bankası Adios Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Adios Card Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası ‘nın en cazip özellikleri ile müşterilerinin çok beğendiği kredi kartlarından biriside Adios ve bu yazımızda bu kartı incelemeye karar verdik.

İlk olarak bu kredi kartına kimler sahip olabilir bunları anlatalım.

İlk olarak tüm kredi kartları başvurularında olduğu gibi düzenli ve belgelenebilir bir gelirinizin olması gerekiyor.

İkinci olarak 18 yaşını doldurmuş olmalısınız. Banka bu kart için kefil istemiyor lakin aylık geliriniz asgari (en az) net 590 TL olmalı.

Adios Kredi Kartı ile yurtiçi ve yurtdışı seyehatlerinizde çok özel avantajlar sizleri bekliyor.

Yapacağınız harcamalarınız ile puanlar kazanıp dilerseniz bu puanlarınız ile kredi kartınızın borcunu ödeyebiliyorsunuz.

Yapı Kredi Adios Card Kredi Kartı

Yapı Kredi Adios Card Kredi Kartı

Adios kartı çok sevdiyseniz ve sahip olmak isterseniz. Yapmanız gereken herhangi bir Yapı Kredi şubesine kimlik belgeniz ile beraber giderek başvuru formunu doldurmanız olacaktır.

Başvuru formunu doldurup müşteri temsilcinize teslim ettikten sonra 10 gün içerisinde cevabını kısa mesaj yolu ile alacaksınız.

Eğer başvurunuz onaylandıysa kartınız formda belirttiğiniz adresinize kurye ile gönderilecektir. Yanınızda gelir belgenizide götürmenizde fayda bulunmaktadır. Yapı Kredi ‘nin diğer ürünleri için Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Diğer bankaların ürünlerine göz atmak isterseniz Kredi Kartı Başvurusu kategorimizden tüm bankaların ürünlerini inceleyebilirsiniz.