Etiket arşivi: Vakıf Bank Word Kart Kredi Kartı Başvurusu

VakıfBank Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Hemen bir önceki yazımızda bahsettiğimiz üzere Türkiye ‘nin 3 kamu sermayeli bankalarından birisi olan VakıfBank ‘ın kredi kartlarından en bilinen ve en çok tercih edilen WorldCard ‘ı sizlere tanıtmaya karar verdik.

VakıfBank ayrıcalığı ile WorldCard ‘lı olmak şimdi çok kolay !

VakıfBank WorldCard Kredi Kartı

VakıfBank Worldcard Kredi Kartı

VakıfBank ‘ın müşterilerine en yaygın bir şekilde hizmet verdiği kartıdır. Bu kart sayesinde VakıfBank ve World üyesi işyerlerinden WorldPuan ‘lar kazanıyor ve birbirinden uygun taksit seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz.

Ayrıca bankanın sizler için peşin alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebileceğiniz uygulaması bulunmaktadır.

Banka müşterileri için kartı temaslı ve temassız olarak sunabilmektedir. Temassız kartınızla yaptığınız alışverişlerde şifre girmenize veya imza atmanıza gerek kalmamaktadır.

VakıfBank WorldCard Kredi KartıKart başvurusu için şuan bildiğimiz 2 seçenek yer almaktadır.

1 – VakıfBank müşterisi iseniz ve internet şubesi kullanıyorsanız internet şubesinden hızlı bir şekilde başvuru formunu doldurup başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

2 – Size en yakın VakıfBank şubesine giderek kredi kartı başvurusu formunu alabilir ve yetkili şube çalışanına teslim ederek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Eğer size en yakın VakıfBank şubesinin nerede olduğunu bilmiyorsanız http://www.vakifbank.com.tr/atm-sube-arama.aspx?pageID=548 bu bağlantıdan bankanın il ve ilçelere ayrılmış tüm şubelerini harita üzerinden görebilir şube bilgilerine ulaşabilirsiniz.