Etiket arşivi: TEB Kadınlara Özel Kredi Kartı Başvurusu

TEB She Card Kredi Kartı Başvurusu

TEB (Türk Ekonomi Bankası)  ‘nın çok avantajlı bayanlara özel kredi kartı She Card ‘a sahip olmak istermisiniz ? TEB ‘in yeni sistemi ile bunu internet üzerinden bir form doldurarak yapmak çok kolay ve pratik !

TEB She Card Kredi Kartı BaşvurusuTEB She Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Sizlere başvuru bilgilerinden önce Teb kredi kartının avantajlarından bahsedelim ki başvurduktan sonra pişmanlık yaşamayın.

TEB ‘in kadınları şımartmak için oluşturduğu ve bayanlara özel avantajlar sağladığı kredi kartı olan She Card ‘a sahip olmak çok kolay ve avantajlı.

She Card ile birlikte Bonus Card ‘ın tüm özelliklerine sahip olabiliyorsunuz. ve ek olarak bu kredi kartına özel olarak 100 TL üzerindeki tüm giyim, çocuk giyimi ve kozmetik ürünlerindeki harcamalarınızda %5 ekstra bonus kazanma fırsatına, kuaför cilt bakımı ve sağlık harcamalarınıza ise 3 taksit olanağına sahip oluyorsunuz.

TEB She Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Bu kredi kartına internet üzerinden bir form doldurarak hemen sahip olabiliyorsunuz. Formun yer aldığı sayfaya gitmek için https://basvuru.teb.com.tr/basvuru/ExpressKKB.do bağlantısına tıklamanız yeterlidir. Bağlantıya tıkladıktan sonra başvuru yapmak istediğiniz kartın üzerine tıkladığınız anda başvuru formuna ulaşıyorsunuz formu doldurduktan hemen sonra başvurunuz incelenmeye başlanıyor ve en kısa sürede sizlere dönüş sağlanıyor.

Eğer bu kredi kartı olmaz ise TEB ‘in diğer kartlarına başvuru yapabilirsiniz sitemizdeki diğer kartların konuları aşağıdadır.

Eğer onlarda olmaz ise sitemizdeki Kredi Kartı Başvurusu kategorimizden diğer bankalara ait kart başvurusu bilgilerine ulaşabilirsiniz.