Etiket arşivi: TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru Formu

TEB ( Türk Ekonomi Bankası) ‘ndan Bonus Card Başvurusu yapmak istermisiniz ? Başvurunuzu en kolay şekilde nasıl yapacağınızı ve kredi kartı hakkındaki detaylı bilgileri sizlerle buradan paylaşacağız. Başvuruda bulunmak isteyenler kendileri için toparladığımız bilgileri okumaları rica olunur.

TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru Formuİlk olarak TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu yapmadan önce kredi kartı hakkında bilgi edinmeniz daha doğru olacağından ilk olarak bilgilendirmeleri yayınlayalım.

Bu kredi kartı ile harcarken bonus kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız bonuslar ile ister anında bedava alışverişler yapabiliyor isterseniz daha sonra Bonus üyesi işyerlerinden birikmiş bonuslarınız ile bedava alışverişler yapabilirsiniz.

Bu kredi kartı ile Bonus üyesi işyerlerinden 24 aya varan taksit seçeneklerinden vade farksız bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Bu kredi kartı ile nakit avans çekebilir tüm banka kartı işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Dilerseniz aile bireylerinize veya sevdiklerinize 10 ‘ a kadar ek kart talep edebilir, çıkartabilirsiniz.

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

TEB ‘den kredi kartı başvurusu yapmak çok kolay ve internet üzerinden anında yapılabilmektedir. Hemen yukarıdaki görsele tıkladığınızda başvuru sayfasına ulaşabiliyorsunuz.

Yukarıdaki görsele tıkladığınızda ilk olarak sizden 5 ayrı kredi kartından birisini seçmenizi isteyecekler. Bu kartlar ;

– TEB Bonus Card

– TEB Total Card

– TEB She Card

– Üniversite TEB Bonus Card

– TEB Platinium Doktor Card

Bu kredi kartlarından birisini seçerek başvuru formuna ulaşabiliyorsunuz. Bizim sizlere tanıttığımız TEB Bonus CARD ‘dır. Hemen onun üzerine tıkladığınızda ” TEB Bonus CARD İstek Formu ” ‘na ulaşıp formu doldurup başvuruda bulunabilirsiniz.

Unutmayın ki bilgilerinizi eksiksiz doldurursanız banka size geri dönüş yapabilir ve kart başvurunuzu onaylayabilir. TEB ‘in diğer kredi kartlarının incelemelerini yakında ” TEB Kredi Kartı Başvurusu ” kategorimizde yayınlayacağız.