Etiket arşivi: Kuveyt Türk Seyyah Kart Başvurusu

Kuveyt Türk Seyyah Kart Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye ‘nin katılım bankası Kuveyt Türk Hac ve Umre ziyareti yapmak isteyenlerin Seyyah Kart ile yanında !

Hac ve Umre ziyaretleri gerçekleştirmek isteyenler için harcamalarını Seyyah Kart ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek. Dilerlerse nakit para diğerlerse Kredi Kartı olarak alışveriş ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz kullanışlı kredi kartıdır.

Kuveyt Türk Seyyah Kart Kredi Kartı

Kuveyt Türk Seyyah Kart Kredi Kartı

Kuveyt Türk ‘ün çok avantajlı Seyyah Kartı ile limitiniz dahilinde yurtiçinde ve yurtdışında harcamalarınızı çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Alışverişlerinizi 9 ay taksit yapabilme seçeneğine sahipsiniz. Hac ve Umre ziyaretlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Suudi Arabistan ‘da herhangi bir ATM (Bankamatik) ‘den kart limitinizin yarısına kadar nakit para çekebilirsiniz. Nakit çekimlerinden enflasyon farkı ve işletim ücreti ödemezsiniz.

Tüm bunları yapabilirken yıllık sadece 50 TL kart ücreti ödersiniz.

Kuveyt Türk Sayyah Kart Başvurusu

Bu kredi kartına internet üzerinden form doldurarak başvuru henüz yapılmamaktadır. Bu yüzden herhangi bir Kuveyt Türk şubesine giderek başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Eğer bankanın başka kredi kartı başvurularını incelemek isterseniz ” Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu ” kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Eğer tüm bankaların başvurularına göz atmak isterseniz ” Kredi Kartı Başvurusu ” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

NOT : Bu bilgileri 06.07.2014 tarihinde bankanın resmi web sitesinden almış bulunmaktayız. Söz konusu tarihten sonra bilgiler değişebileceğinden mutlaka bankanın resmi web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.