Etiket arşivi: Kuveyt Türk Nakit Plus Başvurusu

Kuveyt Türk Nakit Plus Kredi Kartı Başvurusu

Kuveyt Türk ‘den çok avantajlı bir kredi kartı ile daha karşınızdayız. Bu yazımızda sizlerle Nakit Plus Kredi Kartı incelemesini paylaşacağız.

Cebinizde, cüzdanınızda nakit niyetine taşıyabileceğiniz, alışverişlerinizde altın puanlar kazanabileceğiniz çok avantajlı bir kart.

Kuveyt Türk Nakit Plus Kredi Kartı

Kuveyt Türk Nakit Plus Kredi Kartı

 

Kuveyt Türk ‘ün ATM (Bankamatik) ‘lerinden yurtiçinden ve yurtdışından diğer bankaların bankamatikleri üzerinden 7 gün 24 saat işlem yapabilmeyi, Visa ve Mastercard amblemi bulunan işyerlerinden POS makinaları ile vadesiz hesabınızdaki kullanılabilir bakiyeye ulaşarak alışveriş yapmayı sağlayan kart modelidir.

Hesabınızdaki vadesiz paralarınıza ATM ‘ler aracılığı ile ulaşabileceğiniz bir karttır. En önemli avantajı ise yıllık kart ücreti bulunmamasıdır.

Nakit Plus ‘a kredi kartı demek zor çünkü bankadaki vadesiz hesabınızda bulunan nakit paraları kullanarak alışveriş yapabiliyorsunuz. Bir nevi üzerinizde nakit taşımak yerine kart taşımış oluruz.

Nakit Plus Başvurusu

Başvurularınız için bankanın herhangi bir şubesine gidebilirsiniz. İnternet üzerinden form doldurarak başvuru yapma yöntemleri aktif değildir.

Eğer ben gerçek bir kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum diyorsanız Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret ederek bankanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz.