Etiket arşivi: Kredi Notu Sorgulama

Kredi Notu Nasıl Öğrenilir ?

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Daha öncesinden Kredi Notu kategorimizde kredi notu ile alakalı bilgi verici 3 adet makale yayınladık lakin notunuzu nasıl öğreneceğinizi belirtmediğimizi fark ettik.

Kredi notunuzu nasıl öğreneceğinizi bu yazımızda detaylı bir şekilde sizlere açıklayacağız.

Kredi Notu Nasıl Öğrenilir ?

Kredi Notu Nasıl Öğrenilir ?

Kredi notunuzu internet üzerinden ufak bir üyelik oluştururak ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Öğrenebilmeniz için gerekli adımları sırası ile aşağıda sizler ile paylaşacağız.

1- https://www.findeks.com/ sitesine giriniz.

2- Sitede ” Üye Ol ” butonunun üzerine gelerek açılan sekmelerden ” Bireysel ” seçeneğine tıklayınız.

Kredi Notu Nasıl Öğrenilir ?

3- Yukarıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi bir form ile karşılaşacaksınız. Bu formu ve devamında gelecek olan 4 formu eksiksiz bir şekilde bilgilerinizi doğru girerek doldurunuz.

4- Üyeliğinizi oluşturduktan sonra üye girişi yapınız. Aynı bankaların internet şubelerine giriş sistemi yer almaktadır.

Kredi Notu Öğrenme

Üye girişi yaptıktan sonra yukarıda gördüğünüz gibi bir ekran karşınıza çıkacaktır. Ben 24.09.2014 tarihinde üye olduğum için o tarihe ait olan bilgilerimi göstermektedir. Bilgilerin güncellenmesi için ” Güncelle ” butonuna tıklamanız gerekiyor lakin bu butona tıkladığınızda firma sizden ufak bir ücret istiyor.

Bu sistemi 1 defalığına ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bir daha kullanmak isterseniz firmanın talep ettiği az miktarda ücreti ödemeniz gerekmektedir.

İşinize yarayabilecek diğer makalelerimiz ;

1- Kredi Notu Yükseltme Teknikleri [Kapsamlı]

2- Kredi Notu Neden Düşer ?

3- Kredi Notu Nedir ?

Dilerseniz yukarıdaki makalelerimizi üzerlerine tıklayarak okuyabilirsiniz.