Etiket arşivi: Kredi Kartı Başvurusu

Çalışmayan Kadınlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Ülkemizde birçok kadın ev hanımlığı vazifesini üstlenmekte. Tabi haliyle ne sgk ‘ları var nede sabit bir maaşları hepsi eşlerinin ellerine bakmakta Kredi Kartı Başvurusu yaparlarken bu hep önlerine engel oluyor. Bu durumu nasıl aşacağınızı biz sizlere tek tek anlatacağız.

Çalışmayan Kadınlara Kredi Kartı Veren BankalarSizinde bir kredi kartınız olsun istiyorsanız yazımızı başından sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Hiçbir banka sabit bir geliri olmayan sigortasız kimseye ne kredi ne de kredi kartı verir. Bu durumu aşmak için tek yol var oda üzerine bir mülkün olmasıdır.

Eğer üzerinize otomobil, ev veya işyeri gibi mülkler var ise bu mümkün olmakta. Fakat bunu internet üzerinden veya kısa mesaj yolu ile bankalara başvurursanız yine fayda etmez çünkü internet üzerinden olan başvurularda mülkünüz var mı diye soran neredeyse hiç yok.

Eğer Üzerinize İpotek Gösterecek Hiçbirşey Yoksa Ne Yapmalı ?

Yapmanız gereken gidip size yakın çok fazma müşterisi olmayan bir bankaya gidin, kalabalık hiç olmasın şubede, şube çalışanları iş kovalasın mesela Bank Asya diyelim.

Gidin ilk olarak bir banka hesabı açtırın ve içerisine neyiniz var neyiniz yok yatırın. Gerekirse altınlarınızı bozun hesaba yatırın. Mümkünse vadeli hesap yapın vadeli olsun. 1-2 hafta sonra müşteri temsilcinizin yanına gidip kredi kartı istediğinizi söyleyin. İlk olarak banka hesabınıza bakacaklar eğer hesabınız tatmin edici ise hemen onaylarlar ve kartınıza kavuşursunuz.

Kredi kartınızı aldıktan sonra hesabınızdaki parayı boşaltın ki hesaş işletim ücreti diye kesmesinler ufak ufak. Önerilerimi dikkate aldığınızda bir kredi kartınız olmuş olacaktır.

Daha fazlası için kredi kartı başvurusu kategorimizi ziyaret ediniz.

Bank Asya AsyaCard DIT Kredi Kartı Başvurusu

Bank Asya ‘nın temassız ve hızlı alışveriş imkanı sunan AsyaCard DIT kredi kartı başvurusu yapmak istermisiniz ?

Bank Asya AsyaCard Kredi Kartı Başvurusu

Bank Asya ‘nın temassız kredi kartı olan AsyaCard DIT ‘a sahip olmak sizler için büyük bir avantaj olacaktır. Bu avantajı istiyorsanız yazımızı takip ederek başvuruyu nasıl ve nereden yapabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

AsyaCard DIT Başvurusu

İlk olarak sizlere kredi kartının avantajlarından biraz bahsedelim. Bu kredi kartı sayesinde 50 TL ve altındaki alışverişlerinizi temassız ve hızlı bir şekilde yapabilir, cebinizde bozuk para yükü taşımaktan kurtulabilirsiniz. Üstelik borcunuzu kolay bir şekilde kredilendirebilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Temassız alışverişlerinizde şifre girme veya imza atma derdiniz olmayacak. Cüzdanınızdan kartınızı çıkartmanıza dahi gerek yoktur.

Başvuru Yöntemleri ;

AsyaCard DIT BaşvurusuBanka müşterilerine çeşitli başvuru seçenekleri sunmaktadır size hangisi daha iyi geliyorsa o yöntemi kullanarak başlayabilirsiniz.

1.) Tüm Bank Asya şubelerinden, eğer basım yetkili şubeye giderseniz 15 dakikada kartınız basılır ve verilir.

2.) Cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek.

Eğer hemen başvurmak istiyorsanız cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne ” DIT ” yazıp ” 2792 ” ‘ye gönderdiğinizde başvurmuş olacaksınız.

3.) İnternet üzerinden form doldurarak online başvuru yapma ;

En sağlamı ya şubeden yada form doldurarak başvurmaktır. Sonuçta daha çok bilgi vereceksiniz ve onaylanma ihtimali daha yüksek olacak. Fakat şuan form ‘da bir problem var sanırım o yüzden erişemiyorum ve size detaylı bir şekilde anlatamıyorum. İlerleyen günlerde formu yine kontrol edeceğim değerli ziyaretçilerimiz yorum yaparak daha hızlı eklememizi sağlayabilirler.

Daha fazlası için Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi veya Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Maxsimum Card Başvurusu

Kamu Sermayeli Bankalar olarak bir önceki yazımızda tanıttığımız Ziraat Bankası ‘nın en çok kullanılan kredi kartı olan maximum card ‘a başvuru yapmak istermisiniz ?

Ziraat Bankası Maxsimum Card Başvurusu

Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası ‘ndan Maxsimum Card Başvurusu yapmak çok kolay ve hızlı. Sizler için bunun adımlarını sırasıyla teker teker anlatacağız. Bizde başvuru yapmış olacağız.

Başvurularınızı Ziraat İnternet Şubesi, Şubeleri, ATM’leri, 444 00 00 Telefon Bankacılığı, 4747 SMS Şube kanalları aracılığıyla yapabilirsiniz ama biz size en zahmetsiz yolunu göstereceğiz. Resmi internet sitesi üzerinden form doldurarak başvuru yapacağız.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Size söyleceğimiz adımları sırasıyla yaptığınızda başvurunuzu tamamlamış olacaksınız. İlk olarak resmi internet sitesindeki başvuru sayfasına gitmeniz gerekmektedir.

[button size=”normal” type=”info” value=”Başvuru Sayfasına Gitmek için TIKLAYINIZ.” href=”https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bireysel/Basvurular/Pages/KrediKartiBasvuru.aspx”]

Yukarıdaki bağlantıya tıklayın ama bu sayfada bir yandan açık kalsın. Sayfamızdan anlatımı yapacağız.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Dediğimiz bağlantıya tıkladığınızda yukarıdaki gibi bir form karşınıza gelecektir. Bunu eksiksiz ve en doğru şekilde doldurmalısınız.

 1. T.C. kimlik numaranızı yazınız.
 2. Kimliğinizde yazan doğum tarihinizi yazınız.
 3. Nüfusa kayıtlı olduğunuz ili seçiniz. Örnek : Adana,
 4. Babanızın ismini yazınız,
 5. Annenizin ismini yazınız,
 6. Hemen yan tarafta gördüğünüz güvenli kodunu kutucuğa yazınız.
 7. Devam ” bölümüne tıklayınız.

Başvuru Türü

Hemen dediğimiz işlemleri yaptığınızda yukarıdaki görsel ile karşılacaksınız. Burada ” Kredi Kartı ” ‘nı seçiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Hemen dediğimiz işlemleri yaptığınızda yukarıdaki ekran ile karşılacaksınız buradan ;

 1. Aylık net gelirinizi,
 2. Talep ettiğiniz kredi kartı limitini,
 3. Cep telefonu numaranızı,
 4. E-Posta adresinizi,
 5. Ürün tipi ve ürünü seçip  “ Gönder ” butonuna tıklayınız.

Bu işlemleri yaptığnızda ya başvurunuzu onaylıyacaklar, yada sizi en yakın Ziraat Bankası şubesine çağıracaklar. Şubeye çağırırlarsa yanınızda şunları götürün.

 • Kimliğiniz,
 • Gelir belgeniz, (maaş bodrosu gibi)

Daha fazlası Kredi Kartı Başvurusu kategorimizde, ben Ziraat Bankası ile çalışmak istiyorum derseniz Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu kategorimize göz atabilirsiniz.