Etiket arşivi: Garanti Bankası Havale ve EFT ücreti Ödememe

Garanti Bankası Havale ve EFT Ücreti Ödememek iGaranti

Çok fazla müşteriye ulaşmış Türkiye ‘nin en büyük bankalarından olan Garanti Bankası kullanıcıları oldukça fazla ve bu banka havale ve eft ücretleri almakta.

Havale ve EFT ücreti ödemek istemeyenler için pratik ve kolay bir çözüm bulunuyor.  Çözümün adı iGaranti ! Hemen sizlere iGaranti hakkında bilgiler verelim.

iGaranti Nedir ?

iGaranti

iGaranti, Garanti Bankası ‘nın akıllı telefonlar için çıkardığı uygulamadır. Bu uygulamaya sadece akıllı telefonlardan giriş yapabilirsiniz.

Hergün kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunar. Alışverişlerinizi çok uygun fiyatlara yapabilmeniz için bu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Uygulamanın çok fazla avantajı bulunmakta lakin kullanıcıların %90 ‘ı sadece havale ve eft masrafı ödememek için bu uygulamayı tercih etmektedir.

iGaranti ile yapacağınız havale ve eft ‘lerde ücret ödemezsiniz. Buda uygulamanın çok kısa sürede çok fazla kişi tarafından kullanılmasına sebeb olmuştur.

iGaranti İncelememiz


Hemen yukarıda galeri formatında ekran görüntülerini sizler ile paylaştık. Ekran görüntülerini galeri ortamında görüntüleyebilirsiniz.

iGaranti

Uygulamanın en büyük özelliklerinden birisi hemen yukarıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz üzere uygulamayı sesiniz ile yönetebilmenizdir.

Bu özelliği aktif ettiğinizde uygulamayı konuşarak yönlendirebiliyorsunuz. Telefonunuz ile konuşuyorsunuz ve o size istediğiniz işlemi yapıyor.

Ayrıca bu uygulamada sosyal ağlar aktif ve sürekli para aktardığınız kişileri iGaranti Sosyal Ağınız ‘a eklediğinizde birdaha ki para transferini iban veya hesap numarası gibi bilgileri doldurmadan yapabiliyorsunuz.

Çok hızlı ve kullanışlı olsada ilk başlarda biraz karmaşık gelebiliyor. Uygulamayı sevmeseniz dahi sadece havale/eft işlemleri için kullanabilirsiniz.

Hemen yukarıdaki video ‘yu izleyerek uygulama hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza indirmek için markete girip ” iGaranti ” aramasını yapmanız yeterlidir.