Etiket arşivi: Garanti Bankası Flexi Card Başvurusu

Garanti Bankası Flexi Card Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası ‘nın en cazip kredi kartlarından birisi olan Flexi Card ‘a çok kolay bir şekilde başvurabilirsiniz.

Geniş başvuru seçenekleri ile birlikte Bonus üyesi işyerlerinden çok cazip bonuslar kazanabilir, taksitler yaptırabiliyorsunuz.

Garanti Bankası Flexi Card Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Flexi Card Kredi Kartı

Garanti Bankası ‘nın çok bonus kazandıran kredi kartı olan Flexi Card öncelik olarak tamamen sizin kişisel tercihlerinizi yansıtmaktadır. Nasıl yani diye soracak olursanız kendi bonus kampanyanızı kendiniz seçebiliyorsunuz. Ayrıca en önemli özelliklerinden birisi olarak kendi kartınızın tasarımını tamamen kendiniz seçebiliyorsunuz.

Örnek olarak vermek gerekirse, takımınızın logosunu veya sizin için önemli olan birisinin fotoğrafını basabiliyorsunuz kartınızın önyüzüne. Ayrıca ek olarak kartınızı ve tasarımını istediğiniz zaman değiştirebiliyorsunuz.Garanti Bankası Flexi Card

Ayrıca bu kartta alışılmışın dışında flexi card ‘da yaptığınız alışverişlerden kazandığınız bonuslar ile kartınızın borcunu dahi ödeyebiliyorsunuz. Dilerseniz biriktirdiğiniz bonuslar ile Garanti Seyehat Hattı ‘nda kullanıp tamı tamına 1,5 katı değerinde harcama yapabiliyorsunuz.

Banka dilerseniz hazır tasarımlardan birini seçmeniz dahilinde kartınızı hemen basıp gönderebilir dilerseniz sizin göndereceğiniz tasarım ile kartınızı basıp tarafınıza iletecektir.

Flexi Card TV Reklamları ;


Reklamlar sadece örnektir ve eskiden yayınlanan reklamlardan sadece birkaçıdır,

Garanti Bankası Flexi Card Başvurusu

Bu karta çok sayıda başvuru seçeneği ile sahip olabiliyorsunuz. İlk olarak 444 0 333 nolu telefon aracılığı ile varsa Garanti Bankası internet şubeniz aracılığı ile olmadı internet üzerinden form doldurarak bu karta sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası Flexi Card Kredi Kartı Başvurusu

Hemen https://gbpaymentutilities.garanti.com.tr/gbpaymentutilities/CallMe?urunkodu=151&sourceCode=5C060050 bağlantısına tıkladığınızda yukarıdaki gibi basit bir form açıklacak ve doldurup gönderdiğinizde başvurunuzu yapmış olacaksınız.

Gönder butonuna tıkladığınızda en kısa sürede banka tarafından aranacaksınız. Eğer başvurunuzda problem olur kart başvurunuz onaylanmaz ise Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret ederek diğer kartlara göz atabilirsiniz.