Etiket arşivi: Garanti Bankası Bonus Card Başvurusu

Garanti Bankası Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye ‘nin en büyük bankalarından olan ve 9.315.679 müşterisini kredi kartı sahibi yapan Garanti Bankası ‘ndan Bonus Card başvurusu yaparak sizde bonus kazanmaya başlamak istermisiniz ?

Üye işyerleri ve avantajları en çok olan kredi kartlarından sayabileceğimiz Garanti Bankası Bonus Card ‘a başvurmak ve sahip olmak çok kolay.

Garanti Bankası Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu

 

Türkiye ‘nin en büyük bankalarından olan ve şimdiye kadar 9 miyonun üzerinde müşterisini kredi kartı sahibi yapan Garanti Bankası ‘ndan sizde kredi kartı başvurusunda bulunmak istermisiniz ?

Her televizyonu açtığınızda Bonus Card ‘ın reklamlarını görebilirsiniz. Gördüğünüz reklamlardan ve yaptığınız alışverişlerde gözümüze takıldığı kadarı ile en çok kazandıran kredi kartı bonus ‘dur. Hem avantajları hemde üye işyerleri diğer bankara göre daha fazladır.

Garanti Bankası Bonus Card Başvurusu Nasıl Yapılır ?

 

  • Bankanın internet şubesinden.
  • 444 0 333 nolu cep şubesinden.
  • Bankanın herhangi bir şubesinden.
  • İnternet üzerinden form doldurarak.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvuru Formu

Başvuru formuna ulaşabilmek için hemen https://www.bonus.com.tr/pages/biz-sizi-arayalim.aspx?card=346&sourceCode=5C060039 bağlantısına tıklayınız.

Hemen yukarıda size linkini verdiğimiz bağlantıya tıkladığınızda Bonus Card ‘ın resmi web sitesine bağlanmış olacaksınız. Hemen sayfanın biraz aşağılarına indiğinizde sizlerden bilgilerinizin istendiği bir form olacak.

Bu formu doldurduğunuzda banka sizi değerlendirmeye alarak hemen olumlu veya olumsuz bir şekilde dönüş yapacaktır.

Sormak istediğiniz birşey olur ise veya görüş bildirmek isterseniz hemen aşağıdan yorum yapabilirsiniz.