Etiket arşivi: Finansbank.Enpara.COM Müşterisi olmak

FinansBank.Enpara.COM Hesabı Nasıl Açılır ?

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, hemen bir önceki yazımız Finansbank.Enpara.Com Hakkında Bilgi ve İncelemelerimiz ‘de banka hakkında sizlere görüşlerimizi aktardık.

Bize güvenip bankadan hesap açmak isteyipte açamayanlara bu yazımız üzerinden detaylı anlatımlar yaparak yardımcı olacağız. Sizlere aşağıda adım adım anlatımlar yapacağız.

Enpara.COM Hesabı Nasıl Açılır ?

Enpara.COM Hesabı Nasıl Açılır ?

Şubesiz bankacılık ilkesi ile çalışan bir banka olduğundan FinansBank.Enpara.COM hesabı açmak için internet sitelerinden bir form doldurmanız yeterli.

Formu bulamayanlar ve nasıl dolduracağını bilmeyenler için bir incelemede bulunmak istedik.

FinansBank.Enpara.COM Hesabı Nasıl Açılır ?İlk olarak yapmanız gereken hemen yukarıdaki ” Başvur ” bölümüne tıklamak olacaktır. Bölüme verdiğimiz bağlantı ile bankanın resmi web sitesinde bulunan forma ulaşacaksınız.

Enpara Hesabı Açmak

Hemen yukarıdaki ekran görüntüsünü aldığımız resmi üzerine tıkladığınızda büyük ekranda görüntüleyebilirsiniz. İlk açılan form Kimlik Bilgileriniz olduğundan kimlik bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde giriniz.

– T.C. Kimlik Numaranız.

– Doğum Tarihiniz.

– Baba Adınız.

– Resmi İkametgah Adresiniz.

– Güvenlik Kodu.

Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinizden emin olduktan sonra sayfanın alt kısmında yer alan ” Devam ” Butonuna tıklayınız. Ben tıklayamıyorum çünkü zaten mevcut Enpara hesabım var. T.C. kimlik numaramı girdiğimde engel oluyor. Bu yüzden bu bölümlerin ekran görüntülerini sizler ile paylaşamıyoruz.

Devam ettiğiniz taktirde sizlerden iletişim bilgilerinizi isteyecekler. Telefon, adres, e-posta eksiksiz bir şekilde girdikten sonra sizlerden eğitim ve çalışma bilgilerinizi isteyecekler.

O bilgileride oluşturduktan sonra cep telefonunuza enpara ‘dan bir kısa mesaj gelecek ve en kısa sürede banka çalışanlarından biri sizi arayıp randevu alıp adresinize gelip sözleşmenizi imzalattıktan sonra kartınızı teslim edecektir.

Bankanın müşterileri için hazırlamış olduğuı hesap açma işlemlerini tanıtan video hemen aşağıdadır.

İşlemler bu kadar basit. Banka ‘ya gidip saatlerce sıra beklemenize gerek yok banka sizin ayağınıza geliyor. Yapamadığınız takıldığınız yerler olur ise lütfen yorum formunu kullanarak sorun. En kısa sürede sorunuza yanıt alabilirsiniz.