Etiket arşivi: Fenerbahçe Kredi Kartı

Yapı Kredi Fenerbahçe Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası tarafından hem Fenerbahçe taraftarı olup hem worldcard ‘ın vazgeçilmez özelliklerinden yararlanmak isteyenler için oluşturduğu kredi kartı modelidir.

Fenerbahçe Worldcard ile birlikte hem world ‘ün kampanyalarından hem Fenerbahçe ‘ye özel kampanyalardan faydalanabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Fenerbahçe Worldcard Kredi Kartı

Yapı Kredi Fenerbahçe Worldcard Kredi Kartı

Yapı Kredi ‘nin Fenerbahçe ‘li taraftarları düşünerek oluşturduğu Fenerbahçe Kredi Kartı olarak çok yaygın bir şekilde sevilerek kullanılan Fenerbahçe Worldcard ‘ın tanıtımını sizlere yapmak istedik.

Bu kart sayesinde hem Fenerbahçe Worldcard Programının sizlere sunduğu imkanlardan faydalanabiliyor hemde worldcard ‘ın 200.000 üzerindeki üye işyerlerinden taksitli ve puanlı alışverişler yapabiliyorsunuz.

Bu kart ile harcamalarınızı yaparken Fenerbahçe Spor Klübü ‘ne katkıda bulunuyorsunuz. Yaptığınız harcamaları ödediğinizde bir kısmı bağış olarak klübe gidiyor. Koyu fenerbahçe taraftarları hem alışverişlerini yapıyor hemde klüplerine katkıda bulunarak takımlarının güçlerine güç katıyor.

– Şükrü Saracoğlu Stadyumu ‘nda oynanan ve oynanacak olan tüm Fenerbahçe maçları için öncelikli bilet satın alma imkanına sahip oluyorsunuz.

– Sosyal Medya hesapları üzerinde yer alan ve alacak olan çeşitli kampanyalardan çeşitli hediyeler kazanma imkanına sahip oluyorsunuz.

– Türk Telekom Ankara Tesisleri, Düzce Topuk Yaylası Tesisleri ‘nde özel indirimlerden faydalanabiliyorsunuz.

Tüm bunların yanında bilinmeyen ve yapılacak olan birçok avantajdan faydalanabiliyorsunuz.  Klübünü desteklemek ve world avantajlarından faydalanmak isteyenler için vazgeçilmez bir fırsat.

Fenerbahçe Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Fenerbahçe Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden WORLD yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421 ‘e gönderdiğinizde başvuru yapmış oluyorsunuz. Ayrıca ek olarak Fenerbahçe ‘li olduğunuzu belirtmenizde fayda var. En doğru bilgiyi Yapı Kredi şubelerinden alabilirsiniz.

Yapı Kredi ‘nin diğer ürünleri için Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu kategorimize göz atabilirsiniz. Tüm bankaların ürünleri için Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.