Etiket arşivi: Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Çalışmayan Kadınlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Ülkemizde birçok kadın ev hanımlığı vazifesini üstlenmekte. Tabi haliyle ne sgk ‘ları var nede sabit bir maaşları hepsi eşlerinin ellerine bakmakta Kredi Kartı Başvurusu yaparlarken bu hep önlerine engel oluyor. Bu durumu nasıl aşacağınızı biz sizlere tek tek anlatacağız.

Çalışmayan Kadınlara Kredi Kartı Veren BankalarSizinde bir kredi kartınız olsun istiyorsanız yazımızı başından sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Hiçbir banka sabit bir geliri olmayan sigortasız kimseye ne kredi ne de kredi kartı verir. Bu durumu aşmak için tek yol var oda üzerine bir mülkün olmasıdır.

Eğer üzerinize otomobil, ev veya işyeri gibi mülkler var ise bu mümkün olmakta. Fakat bunu internet üzerinden veya kısa mesaj yolu ile bankalara başvurursanız yine fayda etmez çünkü internet üzerinden olan başvurularda mülkünüz var mı diye soran neredeyse hiç yok.

Eğer Üzerinize İpotek Gösterecek Hiçbirşey Yoksa Ne Yapmalı ?

Yapmanız gereken gidip size yakın çok fazma müşterisi olmayan bir bankaya gidin, kalabalık hiç olmasın şubede, şube çalışanları iş kovalasın mesela Bank Asya diyelim.

Gidin ilk olarak bir banka hesabı açtırın ve içerisine neyiniz var neyiniz yok yatırın. Gerekirse altınlarınızı bozun hesaba yatırın. Mümkünse vadeli hesap yapın vadeli olsun. 1-2 hafta sonra müşteri temsilcinizin yanına gidip kredi kartı istediğinizi söyleyin. İlk olarak banka hesabınıza bakacaklar eğer hesabınız tatmin edici ise hemen onaylarlar ve kartınıza kavuşursunuz.

Kredi kartınızı aldıktan sonra hesabınızdaki parayı boşaltın ki hesaş işletim ücreti diye kesmesinler ufak ufak. Önerilerimi dikkate aldığınızda bir kredi kartınız olmuş olacaktır.

Daha fazlası için kredi kartı başvurusu kategorimizi ziyaret ediniz.