Etiket arşivi: Enpara

FinansBank.Enpara.COM Hesabı Nasıl Açılır ?

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, hemen bir önceki yazımız Finansbank.Enpara.Com Hakkında Bilgi ve İncelemelerimiz ‘de banka hakkında sizlere görüşlerimizi aktardık.

Bize güvenip bankadan hesap açmak isteyipte açamayanlara bu yazımız üzerinden detaylı anlatımlar yaparak yardımcı olacağız. Sizlere aşağıda adım adım anlatımlar yapacağız.

Enpara.COM Hesabı Nasıl Açılır ?

Enpara.COM Hesabı Nasıl Açılır ?

Şubesiz bankacılık ilkesi ile çalışan bir banka olduğundan FinansBank.Enpara.COM hesabı açmak için internet sitelerinden bir form doldurmanız yeterli.

Formu bulamayanlar ve nasıl dolduracağını bilmeyenler için bir incelemede bulunmak istedik.

FinansBank.Enpara.COM Hesabı Nasıl Açılır ?İlk olarak yapmanız gereken hemen yukarıdaki ” Başvur ” bölümüne tıklamak olacaktır. Bölüme verdiğimiz bağlantı ile bankanın resmi web sitesinde bulunan forma ulaşacaksınız.

Enpara Hesabı Açmak

Hemen yukarıdaki ekran görüntüsünü aldığımız resmi üzerine tıkladığınızda büyük ekranda görüntüleyebilirsiniz. İlk açılan form Kimlik Bilgileriniz olduğundan kimlik bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde giriniz.

– T.C. Kimlik Numaranız.

– Doğum Tarihiniz.

– Baba Adınız.

– Resmi İkametgah Adresiniz.

– Güvenlik Kodu.

Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinizden emin olduktan sonra sayfanın alt kısmında yer alan ” Devam ” Butonuna tıklayınız. Ben tıklayamıyorum çünkü zaten mevcut Enpara hesabım var. T.C. kimlik numaramı girdiğimde engel oluyor. Bu yüzden bu bölümlerin ekran görüntülerini sizler ile paylaşamıyoruz.

Devam ettiğiniz taktirde sizlerden iletişim bilgilerinizi isteyecekler. Telefon, adres, e-posta eksiksiz bir şekilde girdikten sonra sizlerden eğitim ve çalışma bilgilerinizi isteyecekler.

O bilgileride oluşturduktan sonra cep telefonunuza enpara ‘dan bir kısa mesaj gelecek ve en kısa sürede banka çalışanlarından biri sizi arayıp randevu alıp adresinize gelip sözleşmenizi imzalattıktan sonra kartınızı teslim edecektir.

Bankanın müşterileri için hazırlamış olduğuı hesap açma işlemlerini tanıtan video hemen aşağıdadır.

İşlemler bu kadar basit. Banka ‘ya gidip saatlerce sıra beklemenize gerek yok banka sizin ayağınıza geliyor. Yapamadığınız takıldığınız yerler olur ise lütfen yorum formunu kullanarak sorun. En kısa sürede sorunuza yanıt alabilirsiniz.

Finansbank.Enpara.Com Hakkında Bilgi ve İncelemelerimiz

Türkiye ‘ye internet bankacılığı alanında tarzı ve hizmetleri ile Ekim 2012 tarihinde başlayan Finansbank.Enpara.Com müşterilerinin tamamını memnun etmesi ile birlikte çok hızlı bir şekilde büyüdü.

Memnun ettiği müşterilerinden biriside ben olduğumdan sizlere kendi bakış açımı da katarak bankayı tanıtmayı plânlıyorum. Yapacağım inceleme ile sizde bankayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Finansbank.Enpara.Com Hakkında Bilgi ve İncelemelerimiz

Finansbank Enpara.COM ilk olarak şubesiz bankacılık ilkesini benimseyen ve şubesi olmayan bir bankadır. Şubesi olmadığından ötürü havale, eft, hesap işletim ücreti gibi bankaların müşterilerinin nefret ettiği masrafları almıyor.

Büyümesinin ve sevilmesinin en büyük nedeni saydığımız masrafları müşterilerinin hesaplarından tırtıklamamasıdır.

Şubesi olmadığından sadece internet üzerinden hizmet vermektedir. Hesabınıza para yatırma işleminizi veya para çekme işleminizi herhangi bir Finansbank atm ‘sinden yapabiliyorsunuz.

Ayrıca banka sürekli yeni kampanyalar yapmaktadır. Bunlardan bir örnek vermek gerekir ise hemen aşağıda göreceğiniz üzere ATM kampanyası yapmışlardı.

Finansbank.Enpara.COM ATM Kampanyası

Tatil sezonunda müşterileri Finansbank ATM ‘si aramasınlar diye ( kaldı ki heryerde ATM ‘ler mevcut) 2 ay boyunca dilediğimiz bir bankanın ATM ‘sinden paramızı komisyon ödemeden çekebildik. Tabi masraflar Enpara ‘ya gitti ve daha önce böyle bir kampanya hiçbir bankada görmemiştim.

Şubesiz bankacılık olayını benimsediklerinden gerek internet üzerinden gerekse cep şubelerini aradığınızda kesintisiz ve beklemeden hizmet alabiliyorsunuz.

Yaptığı birçok kampanya ile başta bizim gibi internet üzerinden ekmeğini kazanan webmaster ‘lara kendisini sevdirdi. Akabinde Enpara ‘yı seven webmasterlar ‘ın övgüleri ile iyice yayıldı.

Şuanda evimizde 4 kişiyiz ve 4 ‘ümüzde enpara hesabı mevcut. Çalıştığım şirkette referans olmam ile 5 kişi enpara hesabı açtırdı. Sizlere de bankayı tavsiye ederim. Özellikle internet şubesinden havale ve eft işlemleriniz çok yoğun bir şekilde işliyor ise.

Ek olarak birde encard ‘ınızı kredi kartı gibi kullanarak internet alışverişleriniz dahil olmak üzere heryerden alışveriş yapabiliyorsunuz. Yakında banka ‘nın ürünlerini teker teker sizler için inceleyeceğiz ve buradan paylaşacağız.

Banka hakkında sormak istediğiniz bir soru olur ise lütfen aşağıdaki yorum formunu kullanınız böylece sorularınıza verdiğimiz yanıtları diğer ziyaretçilerimiz de görerek faydalanabilirler.