Etiket arşivi: Enpara.COM Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Finansbank.Enpara.COM Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Merhaba değerli arkadaşlar, son 2 yazımızda sizlere Finansbank.Enpara.COM hakkında bilgiler vermekteyiz. Bu yazımızda bankanın kredi başvurusu sistemini inceleyeceğiz.

Başvuru adımlarını tek tek video ‘ya birzat kendi hesabımdan aldım. Video ‘yu izleyerek çok kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Enpara.COM Kredi Başvurusu

Finansbank.Enpara.COM Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Eğer bankadan kredi başvurusu yapmak ve anında onay almak istiyorsanız ilk olarak bankanın müşterisi olmanız ve internet şubesine girebiliyor olmanız gerekiyor.

Eğer bankanın müşterisi değilseniz BURAYA tıkladığınızda banka hesabınızı nasıl açacağınıza dair bilgileri edinmiş olacaksınız.

Bankanın müşterisi olduğunuzda ve internet şubesine giriş yaptığınızda aşağıdaki video ‘yu izleyerek nasıl başvuru yapacağınızı görebilirsiniz. Ben deneme amaçlı 3.000 TL kredi başvurusunda bulundum ve anında onay geldi.

Hemen yukarıdaki videoda sizler için örnek olarak yaptığımız başvuru bulunmakta. Biz video ‘da hızlı hızlı geçişler yaptık lakin siz bilgilerinizi özenle doldurunuz. Oranları dikkatlice inceleyiniz.

Daha önceden başka bankadan 2 defa kredi aldım iksinde de zorla sigorta yaptılar, dosya masrafı aldılar. Bu bankada bu 2 önemli masraftan kurtulmuş oluyorsunuz.

Faiz oranlarına gelecek olur ise çoğu bankanın altında faiz oranları veriyor. Kaldı ki dosya masrafı ve zorunlu sigorta yapmadığından çok daha uygun gelmektedir.

Sizlere tavsiyemiz çok fazla taksit yapmamanız. Taksit ne kadar az olur ise o kadar çabuk borcunuzu öder kapatırsınız. Taksit sayısı uzadıkça borç dahada büyümektedir.

Başvuru esnasında problem yaşayanlar var ise bizlere yorum yaparak sorabilirler. Böylece diğer kullanıcılarda vereceğimiz yanıtları okuyup bilgi sahibi olabilirler.