Etiket arşivi: Bank Asya

Bank Asya Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Bank Asya ‘nın 6 adet kredi kartının incelemesini Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu kategorimizde sizlere sunmuştuk.

Şimdi ise başvuru yapıp kartı kuryede olanlar için kartlarının nerede olacağını ve tahminen ne zaman ellerinde olacağını gösteren bir sistemi incelemeye karar verdik.

Böylece kartınızın ne zaman alacağınızı öğrenmiş olabilirsiniz ayrıca kartınız elinize ulaştığında şifre oluşturmak için Bank Asya Kredi Kartı Şifre Oluşturma isimli yazımıza bakabilirsiniz.

Bank Asya Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Bank Asya Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Başvuru Sonucu Sorgulama Sayfasına Gitmek için Buraya TIKLAYINIZ !

İlk olarak yapmanız gereken hemen yukarıdaki linke tıklamaktır. Linke tıkladığınızda hemen yukarıdaki gibi bir ekran görüntüsü ile karşılaşacaksınız.

Buradan 3 seçenek ile sorgulama yapabiliyorsunuz.

1 – Banka hesap numaranız ile,

2 – Vergi kimlik numaranız ile,

3 – T.C. kimlik numaranız ile.

Yukarıdaki 3 seçenekten hangisi size daha uygun ve pratik oluyor ise onun hemen sol tarafındaki bölümü işaretleyip bilgilerinizi doldurun ve ” Devam ” butonuna tıklayınız. İşlemler bu kadar basit.

Bank Asya Kredi Kartı Şifre Oluşturma

Bank Asya ‘nın çok avantajlı olan kredi kartlarını sizlere daha önceki yazılarımızda Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu kategorimizde inceleyip sunumunu yaptık.

Sitemizi takip ederek kart başvurusunda bulunup kartı adresine gelenlere kartlarına nasıl şifre oluşturabileceklerini anlatmak istedik.

Bank Asya

Öncelikle sizlere sitemizde daha önceden hangi kartların başvurularını incelediğimizi sunalım. Ekstradan başvuru yapmak isteyenler faydalanabilirler.

Bank Asya Yıllık Ücreti Olmayan Kredi Kartı Başvurusu

Bank Asya Tuskon Kart Kredi Kartı Başvurusu

Bank Asya Platinum Card Kredi Kartı Başvurusu

Bank Asya AsyaCard Gold Kredi Kartı Başvurusu

BankAsya AsyaCard Classic Kredi Kartı Başvurusu

Bank Asya AsyaCard DIT Kredi Kartı Başvurusu

Hemen yukarıda gördüğünüz üzere 6 adet Bank Asya ürünü olan kartı inceledik isimlerinin üzerine tıklayarak incelemelerimizin olduğu sayfaya ulaşabilirsiniz.

Bank Asya Kredi Kartı Şifre Oluşturma

Şimdi asıl konumuza gelelim ve kartı kapısına kadar gelenlerin nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini anlatalım.

Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek ” SIFRE ” yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 rakamını yazıp tekrar boşluk bırakarak annenizin kızlık soyadının ilk 2 harfini yazıp 1515 ‘ e kısa mesaj göndererek kartınıza şifre oluşturabilirsiniz.

ÖRNEK : SIFRE 2014 AB

Hemen yukarıdaki örnekte olduğu gibi olmalıdır. Kısa mesajı gönderdiğinizde size kartınızın şifresini belirleyebilmeniz için yardımcı olacaklardır.

Bank Asya Tuskon Kart Kredi Kartı Başvurusu

Bank Asya ‘nın sadece Tuskon üyesi olan işadamlarına sunduğu çok avantajlı V.I.P kredi kartı olan Tuskon Card ‘ın incelemesi ile karşınızdayız.Bank Asya Tuskon Card Kredi Kartı

Sadece ve sadece TUSKON ( Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu ) üyesi olan işadamlarına özel olarak üretilmiş birçok VIP ayrıcalıklar tanınan kredi kartı modelidir.

Bu kredi kartı ile yurtiçinde ve yurtdışında milyonlarca alışveriş merkezinden alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Tuskon üyesi işyerlerinden çok avantajlı taksit seçenekleri ve puanlar kazanabilecekler.

Ayrıca bu kartta aynı AsyaCard DIT ‘da olduğu gibi temassız alışveriş bulunmaktadır. 50 TL altında olan tüm alışverişlerinizi temassız bir şekilde halledebilirsiniz.

Bank Asya TUSKON Kart Kredi Kartı

Bu çok avantajlı ve özellikleri bulunan karta eğer Tuskon üyesi iseniz üyelik belgeniz ile beraber size en yakın Bank Asya şubesine giderek sahip olabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki videoyu izleyerek kart hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.