Etiket arşivi: Bank Asya Temassız Kredi Kartı Başvurusu

Bank Asya AsyaCard DIT Kredi Kartı Başvurusu

Bank Asya ‘nın temassız ve hızlı alışveriş imkanı sunan AsyaCard DIT kredi kartı başvurusu yapmak istermisiniz ?

Bank Asya AsyaCard Kredi Kartı Başvurusu

Bank Asya ‘nın temassız kredi kartı olan AsyaCard DIT ‘a sahip olmak sizler için büyük bir avantaj olacaktır. Bu avantajı istiyorsanız yazımızı takip ederek başvuruyu nasıl ve nereden yapabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

AsyaCard DIT Başvurusu

İlk olarak sizlere kredi kartının avantajlarından biraz bahsedelim. Bu kredi kartı sayesinde 50 TL ve altındaki alışverişlerinizi temassız ve hızlı bir şekilde yapabilir, cebinizde bozuk para yükü taşımaktan kurtulabilirsiniz. Üstelik borcunuzu kolay bir şekilde kredilendirebilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Temassız alışverişlerinizde şifre girme veya imza atma derdiniz olmayacak. Cüzdanınızdan kartınızı çıkartmanıza dahi gerek yoktur.

Başvuru Yöntemleri ;

AsyaCard DIT BaşvurusuBanka müşterilerine çeşitli başvuru seçenekleri sunmaktadır size hangisi daha iyi geliyorsa o yöntemi kullanarak başlayabilirsiniz.

1.) Tüm Bank Asya şubelerinden, eğer basım yetkili şubeye giderseniz 15 dakikada kartınız basılır ve verilir.

2.) Cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek.

Eğer hemen başvurmak istiyorsanız cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne ” DIT ” yazıp ” 2792 ” ‘ye gönderdiğinizde başvurmuş olacaksınız.

3.) İnternet üzerinden form doldurarak online başvuru yapma ;

En sağlamı ya şubeden yada form doldurarak başvurmaktır. Sonuçta daha çok bilgi vereceksiniz ve onaylanma ihtimali daha yüksek olacak. Fakat şuan form ‘da bir problem var sanırım o yüzden erişemiyorum ve size detaylı bir şekilde anlatamıyorum. İlerleyen günlerde formu yine kontrol edeceğim değerli ziyaretçilerimiz yorum yaparak daha hızlı eklememizi sağlayabilirler.

Daha fazlası için Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi veya Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.