Bank Asya Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Bank Asya ‘nın 6 adet kredi kartının incelemesini Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu kategorimizde sizlere sunmuştuk.

Şimdi ise başvuru yapıp kartı kuryede olanlar için kartlarının nerede olacağını ve tahminen ne zaman ellerinde olacağını gösteren bir sistemi incelemeye karar verdik.

Böylece kartınızın ne zaman alacağınızı öğrenmiş olabilirsiniz ayrıca kartınız elinize ulaştığında şifre oluşturmak için Bank Asya Kredi Kartı Şifre Oluşturma isimli yazımıza bakabilirsiniz.

Bank Asya Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Bank Asya Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Başvuru Sonucu Sorgulama Sayfasına Gitmek için Buraya TIKLAYINIZ !

İlk olarak yapmanız gereken hemen yukarıdaki linke tıklamaktır. Linke tıkladığınızda hemen yukarıdaki gibi bir ekran görüntüsü ile karşılaşacaksınız.

Buradan 3 seçenek ile sorgulama yapabiliyorsunuz.

1 – Banka hesap numaranız ile,

2 – Vergi kimlik numaranız ile,

3 – T.C. kimlik numaranız ile.

Yukarıdaki 3 seçenekten hangisi size daha uygun ve pratik oluyor ise onun hemen sol tarafındaki bölümü işaretleyip bilgilerinizi doldurun ve ” Devam ” butonuna tıklayınız. İşlemler bu kadar basit.

 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Bank Asya Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme” üzerine 8 düşünce

 1. Zeki Ercan

  Sonunda be başvurumu onaylamışlar kartımı yolluyorlar şuanda bulunduğum ilde kuryede çok teşekkürler.

  Cevapla
 2. salim bozok

  ilginize teşekkür ederim yorumdan sonra arayıp tam bilgi aldınız ama onaylanıp onaylanmadıgını daha ögrenemedim rica etsem kart baş vurum ne durumda ögrene bilirmiyim 0541 804 9737 tşkler

  Cevapla
  1. Yusuf KISA

   Başvuru sonucunu kısa mesaj ile öğrenebiliyor olmalısınız Salim Bey. Eğer öğrenemediyseniz Bank Asya cep şubesini arayarak bilgi alabilirsiniz. Kartınız eğer kuryeye verildi ise kuryenin numarasını vereceklerdir size kuryeden nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Bazen yanlış adres yazabiliyorlar kuryede gelip bulamayınca geri gidiyor. Aramanızda fayda var.

   Ben teşekkür ederim.

   Cevapla
  1. Yusuf KISA

   Merhaba Bekir Bey,

   Bank Asya ‘nın cep şubesini arayarak kredi kartınızın durumunu öğrenebilirsiniz. Zaten size kısa mesaj ile bildireceklerdir.

   Cevapla
 3. hakan tosun

  sorum şu, iki seferdir bankasya tarafından aranıp bilgilerim tamamlayıp kısa mesajla kredi kartı sonucunu bir türlü öğrenemedim internet üzerinden sorguluyorum ya güvenlik kodu yanlış diyor ya da hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir