BankAsya AsyaCard Classic Kredi Kartı Başvurusu

BankAsya ‘nın çok avantajlı ve kullanışlı kredi kartı olan AsyaCard Classic başvurusunda bulunmak ve ona sahip olmak istermisiniz. Başvuru yapmak isteyip bunu nasıl yapacağını bilmeyenler için bir tanıtım hazırladık, bu tanıtımımız sayesinde kredi kartı hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

BankAsya AsyaCard Classic Kredi Kartı Başvurusu

Bankasya AsyaCard Classic Kredi Kartı Başvurusu

Bankasya ‘nın en çok beğenilen kredi kartı AsyaCard Classic ‘e sizde sahip olmak istiyorsanız bu çok kolay ve basit. Ama ilk olarak sizlere başvuru koşullarını ve kart detaylarını anlatalım.

AsyaCard Classic Kredi Kartı sayesinde asyacard amblemi gördüğünüz her yerde doyasıya alış-veriş yapabilir yaptığınız alışverişlerinizi kolay bir şekilde peşin fiyatına taksitlendirebilirsiniz. Bu kredi kartı ile ekstradan asyapuan kazanabilme imkanına sahipsiniz. Kazandığınız puanlarınızı üye işyerlerinde bedava alış-veriş yaparak kullanabilirsiniz.

Başvuru yapmak için : https://esube.bankasya.com.tr/BenimAsyamPortalWeb/basvurular/CreditCardApplication.jsf?p_referer=ditcard.AsyaCardSitesi bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Bağlantıya tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılacaksınız.

BankAsya AsyaCard Classic Kredi Kartı Başvurusu

Yukarıdaki gibi bir sayfa açılacak ve bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuzda başvuru talebiniz alınıp cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu yüzden cep telefonu numaranızı yanlış yazmayınız.

Daha önceki yazımızda ” Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu ” kategorisinde ” Bank Asya AsyaCard DIT Kredi Kartı Başvurusu ” yazısını yazmıştık. AsyaCard DIT bana göre derseniz ona başvuru yapabilirsiniz.

  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

BankAsya AsyaCard Classic Kredi Kartı Başvurusu” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir