ABank Bonus Card Başvurusu

ABank ‘ın çok kazandıran Bonus Card ‘ından istiyorsanız hemen yazımızı tamamen okuyarak başvuruyu yapabilir, gerekli tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.
abank-bonus-card-basvurusu

En çok kazandıran Bonus şimdi ABank ‘ta sizleri bekliyor. Uygun şartlarda sizde bu karta sahip olabilirsiniz. Fakat bu sefer internet üzerinden veya kısa mesaj yolu ile kredi kartı başvurusu yapamayacaksınız malesef. Sebebi ise ABank ‘ın henüz bir sistem geliştirme çabasında olmasıdır. Bu yüzden kredi kartınızın başvurusunu sadece size en yakın ABank şubesinden yapabileceksiniz.

Henüz yeni bir sistem arayışı içerisinde bulunan ABank ‘ın resmi internet sitelerinde de bonus card ile alakalı herhangi bir faiz ve avantaj bilgisi yer almamaktadır. Dileyenler http://www.abank.com.tr/tr-TR/bireysel/abank-bonus bağlantısını kullanarak resmi web sitelerine gidebilirler.

ABank Bonus Card Şifre Alma

Eğer kart başvurusunu yaptıysanız ve kart elinize ulaştıysa hemen bir şifre belirlemelisiniz. Bunun için aşağıdaki adımları uygulayınız.

 • Sisteme kayıtlı cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne KKSIFRE yazıp boşluk bırakınız.
 • Elinize ulaşan kredi kartınızın arkasında yazan ilk 4 rakamı yazıp boşluk bırakınız.
 • Sonra kalan 3 rakamı yazarak 4055 ‘e kısa mesaj olarak gönderiniz.

[notification type=”success”]Örnek : KKSIFRE 1234 567 yazıp 4055 ‘e göndermek.[/notification]

 ABank Bonus Card Başvurusu

Başvuruyu yukarıda da belirttiğim üzere şuanda sadece size en yakın ABank şubesinden yapabilmektesiniz. Size en yakın ABank şubesini öğrenmek için http://www.abank.com.tr/tr-TR/hakkimizda/subelerimiz-ve-atmlerimiz bağlantısını ziyaret edip yaşadığınız ili seçerek size en yakın şubeyi bulup mesai saatleri içerisinde ziyaret etmelisiniz.

[button size=”large” type=”info” value=”ABank Şubeleri için TIKLAYINIZ !” href=”http://www.abank.com.tr/tr-TR/hakkimizda/subelerimiz-ve-atmlerimiz”]

NOT : Bahsettiğimiz bilgileri 18 Mart 2014 tarihinde bankanın resmi web sitesinden elde etmiş bulunmaktayız. Söz konusu tarihten sonra banka herhangi bir değişikliğe gidebilir. Bu yüzden mutlaka konu başında belirttiğimiz resmi web sitesini ziyaret ediniz.

Daha fazlası için Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

ABank Bonus Card Başvurusu” üzerine 2 düşünce

 1. Ahmet Özcan

  Yıllardır takip ederim böyle şeyleri ilk defa böyle kaliteli ve gözü yormayan tanıtım görüyorum. Umarım sonuna kadar böyle devam edebilirsiniz.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir